Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Moon   #kulistyzajebisty
31 sierpnia 2015 15:45
Precelek, gratulacje pierwszej rocznicy :P Czy mi się wydaje, czy foty nie chronologiczne, że Dzidź schudł deko?

galopada_, matko bosko, on taki wielki czy ty taka mała? :P

Brzask, ale to dobrze rokuje na pracę zadu w parkurach... Ciesz się! 8-)

Hermes, jak poszło?

budyń, hops jest PRO!

Losia, ja tam mam przeczucie, że Rude wyzdrowieje, serio! ;-) Ewidentnie widać że utyka deko, ale trzeba być dobrej myśli :-)

robakt, fajne rude, wrzucaj duuużo fotków ;-)

Wyskakuję znów z lodówki z Synem weekendowym, foszek się deko przejeździł, popracowalimy uczciwie to i są efekty. ;-)
No i wczoraj heroicznie podjęłam wyzwanie moni vs. owijkowanie na podkładki :P Pierwsza bitwa za mną, chyba tragedii nie było, poza tym że jeden rzep wypadł ofc nie z tej strony i do góry nogami :P Ale chyba wygląda lepiej podkładka + elastyk niż owijka Climatex razem.


(Chciałam zrobić eleganckie białe "mankieciki" ale deko nie wyszło i już wiem że to kiepska idea  😁 )





Gimnastyka


Nauka latania też jest w pakiecie :P






Dużo na rozprężenie/koniec jeździmy po nie dużych górkach, w dole, na okrągło. Całkiem git się robi


A tego nie komentujemy...  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 sierpnia 2015 15:52
Moon, mówiłam, że tylko Ciocia Ponia 😀 Że no inni to, no spoko, ale Ciocia Ponia, to Ciocia Ponia. Nagle człowiek zaczyna odkrywać jak to pod tyłkiem powinno wyglądać.
Lucek nie mógł lepiej trafić niż do Dąbrówki. Zajęło to parę lat, ale w końcu można na niego patrzyć pod siodłem 😀 I będzie z tego konia mega pociecha, jak będzie dalej tak pracowany 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
31 sierpnia 2015 17:15
Moon, dzięki, że pytasz 🙂 9 miejsce na prawie 50 przejazdów w LL. Lki nie pojechaliśmy, bo w niższych nie miałam kontroli, więc uznałam że bez sensu się pchać na siłę wyżej 😉 a SYnek fajnie pracuje!
Moon, mam całe 165, Duży, jak pisałam na poprzedniej stronie nie jest dokładnie zmierzony ale ma 177 może 178 w porywach 😉
robakt   Liczy się jutro.
31 sierpnia 2015 20:06
Moon mówisz masz, świeżutkie z naszego pierwszego wspólnego terenu 😉 Jednak nie jechałam sama, było dużo fajnych galopów, ale zaletą konia po WKKW jest taka cudowna kontrola, że czułam się miło, przyjemnie i pewnie.
budyń, spóźnione wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy 😀
dairoxroxi, coś przegapiłam chyba. Zamieniasz skoczka na hucuła?
Losia, trzymam kciuki za wyzdrowienie rudej!
Dżastin, Losia, w imieniu Dina dziękuję!
Moon, pięknie tam macie. A kiedy planujesz powrót na przezimowanie na hipo?
robakt, fajny rudy!
Hermes, mądra decyzja co do Lki. Gratuluję dobrego wyniku!

Szarak powoli wraca do roboty. Zaczęliśmy powrót do skakania ćwiczeniami na skokach wyskokach i różnych kombinajcach kawaletek, a tu pierwszy szereg gimnastyczny po przerwie:
Patrzcie na kogo się dzisiaj wcisnęłam i uprawiałam paralitykę. 😀




Koń sierota:


Jakby ktoś nie poznał, to oczywiście Manti od faith. :kwiatek:

I obowiązkowe selfie przed 'jazdą':


💃 💃 💃 💃
Ej nieprawda, byla spoko jazda😀 choc flygirl nieco zbladla jak sie siwe wybiegiwalo na lonzy 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 września 2015 08:36
robakt, fajny ten Rudziszon 😍
anai, kurde, mega mi się podoba Twój styl pracy z Siwym. On wszystko robi tak chętnie, a y tak spokojnie bez ciśnienia 🙂 i dziękuję za miłe słowa :kwiatek:
Lka chyba jeszcze nie dla nas, aczkolwiek zgłosiłam się na MWiM 😁
flygirl, fajnie wyglądasz na siwej i super, że do tego wracasz!

A ja mam takie dwa zdjęcia jak na razie z zawodów autorstwa  Emili Kawczyńskiej:

I oczywiście "za szybko, za wściekle"
anai w tym tygodniu będę puszczać Electro w korytarz, to może jakieś filmy i zdjęcia ogarnę. Skacze dziecko wszystko co mu się postawi
Hermes, w zasadzie to ja go jeżdżę  3-max 4 razy w tygodniu, w tym 1 lub 2 razy w teren. Dlatego jest zawsze taki świeży i chętny do pracy  😍. On cały czas rośnie, jeszcze zdąży pójść w turbo robotę 🙂 ale fakt, zaczął się ostatnio trochę budować, dziękuję za zauważenie 🙂
gratuluję sukcesów na zawodach!!!!! boże jak wy bosko razem wyglądacie!!!!
budyń, tak powolutku, Electro będzie pakerkiem niestety nie wcześniej niż za rok, aaaale w końcu kiedyś to nastąpi
gratuluję rocznicy!!!!!!!!!!!!!!111
Dżastin dziękuję  😅  :kwiatek:  :kwiatek:
Losia ty to jesteś kobieto wytrwała. Ja tak samo walczyłam o mojego Pluszka. Warto walczyć do końca, wiem coś o tym, życzę wam dużo zdrowia  :kwiatek:
dairoxroxi ojej pojechał? Coś innego będziesz kupować w jego miejsce? Z tego co pamiętam ma chłopak charakterek niezły?
Moon, nieee wydaje ci się 🙂 zdjęcia nie są chronologiczne, to są foty z tego czwartku i piątku 😀. Ale to wciąż na razie szczupak, nie obciążam go jakoś szalenie pracą. Teraz po wyjeździe dwa dni spędzi tylko na łące  😍.
a SYN jak zwykle  😜 cudowny!!!! kiedy jakieś starty?


pokażę wam jeszcze Electro z soboty 🙂 w obiektywie Agaty Chodorowskiej. Mało jeżdżę na tym Dzidziu, niech ma swoją lekką pracę, trenerka też nie wsiada, jak coś zepsuje, to sama jestem za to odpowiedzialna  😀iabeł:  ale może na focie widać, jak niesamowity mam fun z tej roboty  😍

Moon   #kulistyzajebisty
01 września 2015 09:57
anai, przeproadzka na zimę będzie, ale nie na hipo chyba jednak, po kolejnej podwyżce cen ręce i cycki mi opadły. :/ Celujemy w Owczarnię, więc może będziemy sąsiadkami albo nowe Kolibki.
// EDIT: Anai, no to będziemy sąsiadkami...  😉 Boks zarezerwowany od października!

Precelek, dzięks, na tych fotach faktycznie Dzidź wygląda pro :-) Zawody no chciałabym coś postartować w sezonie zimowym, ale nie planuję, nie jaram się - ostatnio jak tak rzygałam tęczą, to Syn się kontuzjował, wiec nie kuszę losu 8-)
faith weź już mnie nie pocieszaj 😁
Hermes noo trochę chyba jednak za duża na nią jestem 🙂 wy bardzo fajnie razem wyglądacie, regularnie oglądam na fejsie, a w ogóle gratuluję doczyszczenia siwusa 😀
Moon już widziałam na instagramie i byłam pod wielkim wrażeniem 😍
Flygirl - jak za duza to nastepnym razem na Hrabi wsiadasz😉))
Kąciku, kąciku potrzyma ktoś kciuki jak ma wolne?  😀


Moon ach ten Syn  😍 kiedy podskakujecie? widzę, że ciocia Ponia tam ostro w obroty bierze  😜
Hermes jak elegancko  😀 czekam na więcej fot
Precelek Ty Pluszka tu lepiej zapodaj 😀 kiedy planujecie zadebiutować? Na wyjazdach już ogarnięty to czas zacząć podbijać czworoboki  😀
Flygirl no proszę  😀 miło Cię tu widzieć w kąciku
Hermes, pierwsze zdjęcie prze...! 😍

Precelek, Ty wiesz, że ludzi nerwujesz? 😀iabeł:

baffinka, są kciuki!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2015 10:34
baffinka, tylko błagam zachowuj się tam i mi wstydu nie przynieś 😁
Baffinka - potrzymam, a w jakiej intencji?😉
Mam dziś trening  😍 
Ostatni miałam rok temu  😂
baffinka trzymam!
faith no ta, żebym na płocie wylądowała albo w jeszcze innym miejscu 😁
flygirl, przestań, będzie fajnie  😀iabeł: 😁
baffinka ja też trzymam!

Rozumiem Cię - jak miałam mieć pierwszy trening po 7letniej przerwie w jeździectwie (i to trening nie z byle kim), to myślałam, że z toalety nie wyjdę... 😂

A koninę tak wypucowałam, że się świeciła, jak... no wiesz, co...  😁

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 września 2015 15:00
Baffinka jako, że amazonka na wakacjach i trochę luzu dzisiaj (robię za "trenera" i fotoreportera), bo mamy b-reitra to trzymam, tylko napisz kiedy można puścić co mi nie ścierpną 😁
Moon ależ Lucjanka przybywa 🤔, uwielbiam zdjęcia na drążkach 😜
Może dzisiaj kogoś wsadzę żeby Księciu zdjęcia zrobić, bo ostatnio jest tak 💘.
Laski ... Coś słabo te kciuki trzymałyście  😀iabeł:
Precelek No trochę ciężki charakterek ma, ale jak zapewni się mu ruch to fajny koń jest
anai Tak  😁 nie mam czasu na codzienny trening, którego chłopak wymaga ..

Dziś konisko przyjechało, po 10h w przyczepie całkiem żwawe było  🤣 Eda sama wprowadzałam do przyczepy, tak jak przy jego kupnie pakowaliśmy go ze 3 godziny tak teraz wszedł jak gdyby robił to zawsze  💘 trochę zaczął się rzucać przy zamykaniu klapy ale po chwili uspokoił się i pojechał, z tego co mi wiadomo nadal w trasie ale stoi grzecznie.
No i nowy podopieczny, huculski Połysk 😉

A ja czytam, podziwiam i już zaczynam zazdrościć całemu KR 😉

Minął dopiero miesiąc a ja już zaczynam tęsknić za swym dziadem, który wyjechał na łąki.
Brakuje dreptania od narożnika do narożnika i codziennej "rutyny".

(wygrzebałam jakiegoś starocia z kwietnia)


Wiecie, kto z kim przystaje.... i te sprawy KLIK 😁

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
02 września 2015 09:11
Ed dojechał szczęśliwie 🙂 od razu zajął się... jedzeniem  😎 Dojechał kolo 2 w nocy.
Dzisiaj jeżdżę. 😅 I dzięki temu, że mamy nowego pracownika, w piątek też mogę. A w ogóle ten chłopak wczoraj mnie spytał: 'Bierzesz wolne dla koni?' z miną w stylu 🤔. No cóż. 😁
dairoxroxi, sprzedałaś siwego? I teraz kupiłaś nowego konia? Bo nie nadążam 😀 i czemu?
Burza Siwy był wystawiony od lipca bo w sumie czasu było mało a on go potrzebuje bardzo dużo, a szkoda mi było konia żeby stał i się marnował. Pojechał do stajni Mozii do dziewczyny zakochanej w nim od pierwszego wejrzenia, a w zamian przyjechał do mnie huucłek na wymianę, taka to historia 😀 szczerze to po sprzedaży Eda nie planowałam nabywać nowego ale no nie narzekam bo chłopiec anioł jest  😁
Potwierdzająca to fotka z dzisiejszego, pierwszego wsiadania 😉

dairoxroxi, o proszę 🙂 ale potrzebował dużo czasu w sensie jazdy? Hucułek nie będzie potrzebował?
Ładniutki lubię takie konie tylko chudzias 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się