konie małopolskie

No wiesz tak sie sklada ze razem odbieralysmy catona 🙂. Widzę ze macie taki tu problem wiec nakręcę jeszcze bardziej caton zaraz będzie   zajezdzony no bo czego nie jeździć na 2 latku?jeszcze w ty miesiącu będzie juz pod siodlem skakal 120 będzie ciagnal plug i oral pole no i jak będzie nie grzeczny to nie dostanie jeść. Tyle ode mnie kazdy niech sobie myśli i pisze co chce.wiem ze zazdrościcie Monice no ale trudno konik jest jej i co najwyżej możecie sobie tu pochajtowac 🙂 🏇 ani ja ani monia nie ma zamiaru dalej śledzić watku i zapewniam was ze raczej nie bedziecie śledzić losów catona bo po prostu nic nie będzie publikowane
aza93 Ośmieszacie się !!  Takie bajki można opowiadać ale dzieciom na dobranoc . Podaj weta co powiedział, że z konia coś będzie ! Dobijacie tego konia, puszczając go na skoki  🤔wirek:
Jeszcze dodam, że NIE zazdroszczę wam wydatków na leczenie. Tak ! żebyście chociaż wydali kilka zł na leczenie, ściemniać to możecie ale nie mnie.
Nie widzę powodu, aby komukolwiek zazdrościć konia, który w ostatecznym rozrachunku powinien być tylko ozdobą pastwiska. Nie umniejszam jego roli jako 'przyjaciela', ale aktywniejsza osoba ma ambicje do jazd, a nie do oglądania.
Poza tym, wypowiedzi są na tak niskim poziomie, że szkoda prowadzić rozmowę dalej z osobą, która w sposób 'lekki' bagatelizuje stan konia. Tylko czekać jak ten się 'posypie'.
Ja jestem za tym, aby w końcu w Polsce założyć w końcu jakieś SPCA, co się zajmuje nie tylko końmi umierającymi z głodu, ale również takimi quoniarkami, co znęcają się nad chorymi końmi właśnie takimi szczylskimi zabawami 🤔
nic nie będzie publikowane


Może i publikować nie będziecie, ale założę się, że jak tylko trzeba będzie wydać trochę pieniążków na leczenie, to ogłoszenie o sprzedaży opublikujecie szybko  😎

(matko bosko...w tym wszystkim to i ja dostanę jakiegoś rozdwojenia jaźni albo innego wynalazku, skoro już gadam w liczbie mnogiej to jednej osoby  :hihi🙂

edit:
wracając do tematu, Constantia jaki ten świat mały... komentujemy na fb to samo zdjęcie, jak widać wspólnej znajomej  😁
🤣 nie martwcie sie jeśli juz będzie na sprzedaż to nie będzie was stać haha 😵  jej Kon jej kasa i jej sprawa. Jak zechce to i będzie na nim skakać po 160 i nic nikomu do tego . Wasze opinie na jego temat są zbędne bo i tak nie są brane na powaznie. A raczej czytamy je z mega śmiechem  😅
Kolejny raz mentalność podana jak na tacy. Pogrążasz się dziewczyno co raz bardziej...  🙄

Swoją drogą dobry interes - kupić konia za złotówkę, a potem sprzedać 'troszkę' drożej  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 sierpnia 2014 11:39
🤣 nie martwcie sie jeśli juz będzie na sprzedaż to nie będzie was stać haha 😵 
No wiesz tak sie sklada ze razem odbieralysmy catona 🙂. Widzę ze macie taki tu problem wiec nakręcę jeszcze bardziej caton zaraz będzie   zajezdzony no bo czego nie jeździć na 2 latku?jeszcze w ty miesiącu będzie juz pod siodlem skakal 120 będzie ciagnal plug i oral pole no i jak będzie nie grzeczny to nie dostanie jeść. Tyle ode mnie kazdy niech sobie myśli i pisze co chce.wiem ze zazdrościcie Monice no ale trudno konik jest jej i co najwyżej możecie sobie tu pochajtowac 🙂 🏇 ani ja ani monia nie ma zamiaru dalej śledzić watku i zapewniam was ze raczej nie bedziecie śledzić losów catona bo po prostu nic nie będzie publikowane



I teraz tylko dać do przeczytania byłej właścicielce 😀
Breakawayy szkoda ze tobie sie nie trafil. Niby w czym sie pogrążam ?chumor mi sie z wami poprawia 😲   macie tak smieszne problemy z nie swoimi końmi że. To aż zabawne
To dawajcie sprzedala konia i tyle  uśmiech
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem

I teraz tylko dać do przeczytania byłej właścicielce 😀



Myślę, że niedługo dyskusja do niej dotrze 😉. Tak jak już wcześniej pisałam - nie da się wydzielić z tego osobnego wątku? Bo się ciągnie już dość długi OT
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 sierpnia 2014 11:48
Rany boskie, aza czy ty myślisz że jesteś całkowicie bezkarna jako właściciel, na szczęście jest jeszcze ustawa o ochronie zwierząt i system prokuratosko-sądowniczy. Nie takie błahe sprawy przechodziły mi przez ręce i uwierz mi że za kopnięcie psa waliliśmy z sędzią kary, że się skazany w kredyty ładował. W końcu  i na ciebie przyjdzie kiedyś czas
Jestem za tym żeby wydzielić będziemy jeszcze bardziej slawne.  :kwiatek:   nikt sie nie dowie i tak co teraz robi catonek bo nikt nie musi o tym wiedzieć i nikt tez go zabrać monice nie moze bo kon jest zadbany i nic nie robi
jedno zdjęcie i taki watek hehe. Apraszamy do odwiedzin. Nic nie znajdziecie. Zajmijcie sie lepiej innymi końmi które naprawdę. Potrzebuja pomocy
I Ty się cieszysz, że sławna będziesz? Na Boga...
Mało Ci przekrętów i oszustw na tym forum?
No malo malo  🙂  dla waszej wiadomosci dzisiaj caton wyjeżdża na tydzień do innej stajni i wcale nie zostal sprzedany przekazany czy inne. Dalej jest wlasnoscia moniki a ten wyjazd mam nadzieje umoliwi mu potem normalne życie również pod siodlem. Co myslicie wasza sprawa
Ktoś tu pisał o nieudostępnianiu informacji o tym, co się z koniem dzieje  👀  😜
A sory masz racje. Żeby trochę oczyścić atmosfere to dodam ze będzie mial zabieg usunięcia nakostniaka o ile sie da tak jak jest to zamierzone ale wyjdzie po dokladnych badaniach. Postawa przednich nog po kuciu wygląda dobrze a przynajmniej lepiej. Choć pewnien lubelski profesor powiedział ze lepiej nie ruszać nakostniaka poki mu nie dokucza to jednak po konsultacjach pojedzie na zabieg. .
jeśli wyjdzie dobrze to kon będzie mogl bez obaw o to chodzic pod siodlem. Byla wlascicielka tez o tym wie bo sama przesylala zdjecia nog
Caton nie jest małopolakiem, nie zaśmiecajmy wątku.
Faktycznie można dyskusję przenieść do innego.
Jestem za tym żeby wydzielić będziemy jeszcze bardziej slawne.  :kwiatek:   nikt sie nie dowie i tak co teraz robi catonek bo nikt nie musi o tym wiedzieć i nikt tez go zabrać monice nie moze bo kon jest zadbany i nic nie robi
jedno zdjęcie i taki watek hehe. Apraszamy do odwiedzin. Nic nie znajdziecie. Zajmijcie sie lepiej innymi końmi które naprawdę. Potrzebuja pomocy
🤣 nie martwcie sie jeśli juz będzie na sprzedaż to nie będzie was stać haha 😵  jej Kon jej kasa i jej sprawa. Jak zechce to i będzie na nim skakać po 160 i nic nikomu do tego . Wasze opinie na jego temat są zbędne bo i tak nie są brane na powaznie. A raczej czytamy je z mega śmiechem  😅



to tylko wspomnę, ze wczoraj wieczorem napisałam list do p. Agnieszki. ze screenami wszystkich wypowiedzi i zdjęć Catona z photobloga, wiec usuwanie też nie ma już wielkiego sensu. Sądzę, że znajdzie się wielu chętnych, żeby jej pomóc. Była wdzięczna za wiadomość 😉 
Cóż, okaże się, że nie jest jednak tak bezkarna jak się wydawało. Brawo Isabelle!

Nawiasem, skoro już Monika udzieliła się ponownie, to może by wyegzekwować pieniądze, na które naciągnęła użytkowników naszego forum? Powyjaśniać niewyjaśnione sprawy? 😉

jeśli wyjdzie dobrze to kon będzie mogl bez obaw o to chodzic pod siodlem. Byla wlascicielka tez o tym wie bo sama przesylala zdjecia nog



Czyli co ? najpierw były takie duże rokowania, że koń będzie mógł zacząć pracę pod siodłem a teraz co ? Nawet nie macie prześwietlenia nóg, tylko ściągacie foty od ostatniego właściciela .
Pogrążacie się co raz bardziej.

Isabelle Dobra robota  :kwiatek: 
No i co ? Nie miałem racji ?

Proroka ze mnie zrobiliście, a przecież koń miałby tak dobrze u stajniazagumnie ...

Puszczanie krzywego konia z nakostniakami w korytarzu.  Genialny pomysł. 

Za łatwo dajecie sobą manipulować forumowicze...
korysindex4 czy tu tak bardzo chodzi o to, kto miał rację, kto był czujny i wyczuł oszustkę? Jeszcze powiedz, że wiedziałaś, że stajniazagumnie to Monika Flis  😵
Ja cały czas myslałam o koniu. Trudno jest o dobry dom dla takiego konia więc bardzo chciałam mieć nadzieję, że mu się udało. Niestety.Liczę, że ktoś, kto ma kontakt z byłą właścicielką napisze co zrobiła, właściwie czy jeszcze w ogóle da sie cokolwiek zrobić? Ma pecha ten Caton, szkoda 🙁
Ja także proszę o wydzielenie wątku Catona z tego wątku jak i z nieuczciwych re-voltowiczów
Mamy zdjęcia rtg o to chodziło. 🙂 i to wszystkich nóg.
  My już tu nic nie napiszemy tylko nam będa znane losy  Catona i osobom  które wiedza jak naprawde jest.
znikamy z re-volta i wszelkie informacje o Catonie nie będą już udzielane. NIKOMU!!!!!!!!!!! 😉
No nie, kolejna użytkowniczka 😀 zawzięta jest dziewczyna, nie ma co.
Jeżeli chcesz zniknąć z r-v, to po jaki wuj kolejny raz się rejestrujesz?

berula Isabelle już napisała do byłej właścicielki 😉
możecie zakończyć ten offtop zaśmiecający kącik młp?
breakawayy  no własnie teraz mi chodzi, żeby napisała co dalej. Obawiam sie, czy prawnie da sie jeszcze coś zrobic skoro umowy podpisane no i niby była sprzedaż za 1 zł. Podejrzewam, że Monika umiała się prawnie zabezpieczyc tak, żeby w pełni mogła dysponowac koniem
Popieram prośbę galopada_. Ten OT już trochę za długo trwa.  🤬
.
czy zna ktoś konia Łysa Dolina po Greyu ???
mały Juś 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się