Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Sivens WOW na takim koniu każdy kantar będzie pieknie wyglądał  😍
Burza Faktycznie niczego sobie ten kantarek 🙂
wątek zamknięty
Dziewierz, - nowe DL-ki ogólnie takie są. Jak zakładam Banana na grubasa, to aż prawie na fit konia wygląda 😂 A z pod dość dość dużego siodła też wystaje mocno.
Burza, - o matuchno! Piękny 😍
wątek zamknięty
Burza, to full?
wątek zamknięty
Urwał mi oczy kiedy przechodziłam i nie mogłam go zostawić. Absolutnie zjawiskowy.
lenalena, tak full ale one teraz nie są szczególnie wielkie.
wątek zamknięty
Szkoda, że teraz xfull nie mają, kiedyś chyba mieli..
Super wygląda!
wątek zamknięty
Burza Ależ zacny! Aż idę zobaczyc czy mogę sobie przez internet taki sprawić.  😁
wątek zamknięty
Ja mam ten z czerwonym podszyciem, są świetne, także też polecam.  🤣
wątek zamknięty
Ale ja kcem taki jak ma Piorek i nie widzę?  👀
wątek zamknięty
No, takiego nie ma w necie, w naszym deca też nie. Wczoraj widziałam chyba ten -w deca w Poznaniu, ale nam za mały, bo coby były.  😁
wątek zamknięty
Zawsze ale to zawsze wiatr w oczy!  😂
wątek zamknięty
Ej no nie wierzę, że jak się zadzwoni do Deca to nie wyślą 🙂 na pewno w Piasecznie wisiał jeszcze jeden full, cob nie zwróciłam uwagi.

Jest grafitowy mieniący się lekkim brokatem, z koniakowym futrem. SZAŁ!
wątek zamknięty
No właśnie nie wiem czy oni tak wyślą?
Mógłby chociaż byc na stronie chyba ze to jakies tajemnicze resztki?
Kolor futerka bardzo mi sie podoba.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 lutego 2016 13:18
To najnowsza kolekcja. Pewnie dopiero wchodzi.
Piękne mają też torbę na siodło, ogłowie, na buty, kask, plecak itp.
No i zaintrygował mnie czaprak z elementami błyszczącymi 😉
I bryczesy z silikonem.
wątek zamknięty
Decathlon w ogóle bardzo się poprawił ze sprzętem jeździeckim. Ich Fouganza bardzo dobrze się u mnie sprawdza, po butach i czapraku się naprawdę nie spodziewałam. Szczególnie, że czaprak był raczej tani. Torbę od nich kupiłam miesiąc temu, jestem zachwycona. Może skoro już mają jakość, to teraz pomyślą o wyglądzie sprzętu :P.
wątek zamknięty
marlin1990, ładnie, choć wygląda na nieco zbyt duży 😉
Sivens, super! Koniecznie obfoć 🙂
Burza, aaaa! Czad! Uwielbiam szarości. Jaka szkoda, że nie ma na rozmiar Siwego, bo chętnie bym przygarnęła... Ślicznie Piorkowi  💘
Sivrite, zgadzam się! Ja to nawet teraz w fouganzowych bryczesach latam - w tych zwykłych materiałowych jak i z pełnym lejem, są mega wygodne na co dzień, niedrogie i jak się przetrą nie szkoda wyrzucić 😉 Sztyblety skórzane mam już drugi rok i żyją, mają się dobrze - a użytkuję intensywnie w każdych warunkach. Czaprak też zdaje się póki co być super.
Przy okazji poglądowo nasz wygrany w konkursie Jarpolowy Orion 😉
wątek zamknięty
Czy widział ktoś na żywo nowe czapraki HKM Lauria Garelli i mógłby na pw odpowiedziec na parę pytań? :kwiatek:
wątek zamknięty
Burze, świetny kantar - mój też się niestety rozmiarowo nie łapie 😉
Miałam sztyblety gumowe z decathlonu i niestety - porażka - noga błyskawicznie się mi w nich pociła do tego stopnia, że wyciągałam mokre skarpetki 🙁
ale póki co to jeden produkt co mi się nie sprawdził.
wątek zamknięty
Harja, jakie te wszystkie rzeczy wydają się małe na Twoim Siwym 😀. Wygląda, jak ubrany w sprzęt Pony.
Bryczesy i czapsy też mam! Spodnie są tak wygodne, że czasami łażę w nich pół dnia po domu po powrocie ze stajni, bo nie mam potrzeby zdejmować 😀. Szkoda, że mam Decathlon po drugiej stronie miasta, może udałoby się jakieś perełki dorwać.

Cobrinha - tym najprostszym, materiałowym nie mam nic do zarzucenia, od roku są w użyciu 5/6 razy w tygodniu i tylko trochę się wytarły od wewnątrz, co jest zrozumiałe. Oprócz tego są, jak nowe.
Gumowych to chyba w ogóle bym się bała kupić, toż to sauna w bucie musi być 😀.
wątek zamknięty
Ja brałam na wyjazd zamiast cholew i niestety... w żadnych innych cholewach takiej "parówki" nie miałam
wątek zamknięty
Sivrite, no taki rzeczywiście nieco na styk 😉 Ale w końcu Siwy to jest pony  😂
ja mam w sąsiednim mieście decathlon i nie ma szans czegoś "wyhaczyć" przy okazji i dorwać perełek, zanim się wybiorę, to już nic nie ma :-P
wątek zamknięty
Burza Wooow, super jest ten kantar. Faktycznie coraz lepsze rzeczy wypuszczają  😍
harja Z takim koniem to wszystko dobrze wygląda  🙄
Coś nowego w końcu.. Anky Cardinal i za ostre czerwone owijki, na szczęście czekam na anky racing red  😜
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 lutego 2016 17:05
A jak wam się sprawują kantary z deca w dłuższym użytkowaniu, te z futerkiem właśnie? Pytam o kolor, bo mój zblakł w kilka miesięcy i z mega pomarańczu mam teraz blady żółty 🙄 Dobrze, że wyhaczyłam go na przecenie za 19,99zł to mi nie żal aż tak, bo gdybym za niego pełną kwotę dała to bym się wściekła chyba! Poza kolorem, to nie mam mu nic do zarzucenia. Uwiąz też bladzieńki już.
wątek zamknięty
Dziewczyny niestety Eskadronowe DL tak wyglądają na arabie, ja już przywykłam i nie kłuje mnie to w oczy, chociaż rzeczywiście lepiej wyglądają pod siodłem niż pod pasem do lonżowania  😂

Burza piękny 😍 jestem fajką decathlonowych kantarów, a to połączenie kolorysteczne to już ... 😍

harja elegancki  💘 zaczynam Ci zazdroscic takiej dużej powierzchni konia do zagospodarowania 😂

zembria ja jestem zachwycona jakością tych kantarów, pierwszy- brązowy mam już kilka dobrych lat, a po praniu wygląda niemal jak nowy 😉
wątek zamknięty
Ubolewam, ze nasz Kielecki decathlon prawie nie ma działu jeździeckiego:-(
Super maja te nowe rzeczy!
Moim decathlonowym hitem jest torba na boks! Meeega pojemna i wygodna!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2016 18:34
dairoxroxi, ładnie, ale w Racingu będzie szał - to żywszy odcień i moim zdaniem ładniejszy 🙂

harja, faktycznie, jak w sprzęcie pony 😁

Burza, cudowny ten kantar z Deca! Szkoda, że fulle są za małe na mojego...

marlin, haha, fajnie ci wyszło 😁
jestem fajką decathlonowych kantarów

wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 lutego 2016 18:48
130 zł z przesyłką za raz używanego Darkreda to dobry interes czy nie bardzo?  👀
wątek zamknięty
dairoxroxi, no własnie nie :-P Ale dziękuję :kwiatek: Ładny komplet macie, a ciężko dobrać coś do srokacza 🙂
marlin1990, to odwrotnie jak u mnie, ja zaczynam zazdrościć ludziom mającym mniej konia... Przynajmniej czapraki wam się nie przekręcają jak na beczce, zanim założycie siodło 😁 Co zrobię "dzióbek", to za chwile i tak oklapnie  🙄  😎
Livia, nic nie mów 😀 😀 😀
malinowaa, ja bym brała na twoim miejscu, jeśli jest w idealnym stanie. W końcu nowe bez promocji kosztowały chyba 129 bez przesyłki 😉 PS. w ostatnim miejscu, w którym pytałam juz niestety też nie ma... Te darkredy poszły jak woda.
wątek zamknięty
Eh, mnie to się marzy jakaś ładna torba na szczotki z Deca.
Kiedyś była taka fajna w ofercie z masą przegródek w środku...
Chyba, że jest jakaś innej firmy, która ma zagospodarowaną przestrzeń w środku.
Nic mnie bardziej nie irytuje niż wszystko ponawrzucane...  🙄
lusia Czaprak z błyszczącym? Ale też granatowy?  👀
Bardzo lubię ich bryczesy! Ciekawe po ile będą.
wątek zamknięty
Euphorycznie, miesiąc temu właśnie kupiłam u nich torbę. Dużej na boks nie chciałam, bo raz, że droga, dwa, Bąbel by ją pewnie zeżarł. Kupiłam tę, w kolorze brązowym, na wyprzedaży za 49 złotych:
http://www.decathlon.pl/torba-na-przybory-vanity-id_8354767.html
Na zdjęciach wydaje się mniejsza niż w rzeczywistości, mieszczą mi się w nią wszystkie szczotki, trzy spraye (w tym jeden przelany do takiego dużego spryskiwadełka, więc zabiera miejsce za trzy), komplet owijek, jakaś szmatka, ze dwie maści by się znalazły. Większość miejsca zajmują owijki z podkładkami, gdyby nie one, to jeszcze sporo bym tam napakowała. Polecam, jest bardzo porządna.
Na kolejne bryczesy też się szykuję :].
wątek zamknięty
zembria, mój też trochę zbladł (ale ja bardzo często piorę kantary), ale poza tym bez zarzutu. Też uważam, że mają świetne rzeczy. Kupiłam 2 lata temu popręg, żeby mieć coś do pasa do lonżowania, i jest super, mięciutki, gumy trzymają, wycieram po użyciu chusteczkami dla niemowląt i jak nowy.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.