Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Sivrite Taką mam - myślałam o tej wcześniejszej wersji.
Nie wiem co ich naszło, że ją wycofali!  🤬
Znalazłam fotki klik
wątek zamknięty
harja, - siwy ma mine jak poważny pan koń 😉 Jak zwykle mu pięknie 🙂
dairoxroxi, - super kolorystycznie wam ta anka leży 😀

Letnia fouganza dla posiadaczy fb - klik 😉

wątek zamknięty
keirashara No na prawdę się postarali.
Tylko chyba nie ma nowego modelu torby na szczotki?
Ten kantar, który ma Burza zdecydowanie najładniejszy!  😜
wątek zamknięty
Livia ta autokorekta 🤬

harja ja kupując czaprak full mogę sobie darować zakup derki, bo mam 2 w 1 😂 uwielbiam Twojego wielkoluda 😍
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 lutego 2016 21:39
harja dzięki tak w ogóle za pomoc 🙂 Wzięłam, zdjęcia widziałam i wydawało się, że faktycznie jest w stanie idealnym, poza tym dziewczyna powiedziała, że mogę najpierw obejrzeć na żywo jego stan, a dopiero potem wysłać pieniądze, to już w ogóle...  🤣 

Fouganza nowa mega! I żywe kolory, i stonowane, każdy znajdzie coś dla siebie  😜
Miałam od nich czapsy, w których ze cztery lata przejeździłam i nadal gdzieś leżą w domu- w jednym miejscu zrobiła się mała dziurka, ale jakoś nie chce mi się jej zaszyć  😁
wątek zamknięty
Wyszła im naprawdę ładna kolekcja. Jeden kantar na pewno zanabyję. Jestem też bardzo ciekawa tych podkładek pod siodło i ich ceny. I to, czy są całkowicie futerkowe, jak te z Amigo, czy tylko obszyte, nie mogę tego dostrzec na zdjęciach.

EDIT: I albo mi się wydaje, albo będą kolejne ochraniacze z wymiennymi wkładkami, tym razem futerkopodobnymi. Coś dla zatwardziałych kompleciarzy :P
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12688020_1108388639225344_793715872878690234_n.jpg?oh=c1191bda84ea2f455e31c77940e550cd&oe=576127B0
wątek zamknięty
Sivrite Decathlon miał już takie ochraniacze z futerkiem, to po prostu podszyte w ten sposób skorupy 😉 a podkładki pewnie będą takie jak te które są obecnie tylko w innych kolorach - czyli pianka/ gąbka obszyta takim futerkowym polarem od spodu i po bokach
wątek zamknięty
Dziękuję pięknie, już je znalazłam. Szukałam ich w akcesoriach do siodeł, a mają oddzielną kategorię.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 lutego 2016 23:25
No nie mogę z tą Fouganzą - zdjęcia ładne, ale te kucyki osiodłane tak, że nie wiem czy się śmiać czy płakać...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 lutego 2016 07:49
Ja ze sprzętu Fouganzy też jestem zadowolona. Mam kalosze i bryczesy na lato (te materiałowe, najtańsze), z końskiego sprzętu mam pas do lonżowania, popręg, kantary, i niezniszczalne derki siatkowe. Miałam też czapraki, wędzidła i gog - wszystko bardzo fajne.

emptyline, zdjęcia i tak im się mocno poprawiły 😎
wątek zamknięty
Czapraki maja super, ochraniacze mam taki stary piankowy model, nie do zarzniecia i genialne na lato, noga sie nie przwgrzewa🙂
wątek zamknięty
Euphorycznie, co mają nie wysłać, dzwoń 🙂 ale kantar perełeczka.. 🙂

harja, nie wiem czemu tak totalnie zmniejszyli rozmiarówkę, ich pierwsze kantary nosiłam na najciaśniejsze dziurki a tutaj prawie na maksa.

Cobrinha, ja tam głównie derki i kantary macam 🙂

dairoxroxi, 😍 prawda?

marlin1990, prawda! Strzał w dziesiątkę 🙂

Livia, buu..

Julita, zamawiaj online, polecam serio 🙂

zembria, ja już kilka przerobiłam, większośc ma przytyrane futerko na nosie od targania się z kumplami i tyle. Na padok kupuję te bez futra na potylicy na wyprzedażach i wtedy mi nie żal, większość kantarów i tak na padoku żyje maks do roku 😉 za 40zł może blaknąć.
wątek zamknięty
A ja dzisiaj popełniłam




😵

Nawet nie wiem jeszcze który na karego, a który na gniadą  🤔wirek: Stypo witaj ponownie  😉
wątek zamknięty
Spokojnie cała kolekcja jest wręcz stworzona tak, że każdy kolor pasuje do każdego konia 🙂 Zwłaszcza do karego  😁
wątek zamknięty
http://re-volta.pl/galeria/foto/151304
Moje cudo dotarło  😍
Ale owijki to porażka... Zamawiałam 10cm na 3 metry, a dostałam aż 12cm na 3,7m. Liczę na to że je odeślę i przyśle mi mniejsze, bez żadnych problemów  🙇 bo mój koń się w nich utopi...
PS. Jakby mi ktos wytłumaczył jak zmniejszyć i wstawić tu zdjęcie to ozłocę 😉
wątek zamknięty
Sophia, bardzo ładny! To Equino, prawda? Ogromna szkoda, że są takie problemy z przesyłkami i kontaktem, bo szmatki robią naprawdę piękne. Pochwal się koniecznie fotką na modelu 🙂
wątek zamknięty
Livia Na to liczę, chociaż trochę żałuję, że nie dorwałam czerwonej Anky ze starym pikowaniem
harja Na szczęście mało srokaty jest chłopak. Z prawej strony łatka ukryta pod dwukolorową grzywą tylko, no i z lewej ten kleks na szyi  😁
keirashara Dziękujemy, chociaż czekam na nową czerwień, ta już poszła w świat 🙂
Sophia Taki kod pod zdjęciem kopiujesz i wklejasz na forum 😀 Kto Ci zrobił takie cudeńko?  😜
Co do kantarów z Decathlona to mój jest już 2 rok i jest niezniszczalny!
wątek zamknięty

Dzięki za pomoc 😉
Na żywo ma śliczny banankowy kolor i lamówkę w kolorze gorzkiej czekolady 💘
Tak to od Equino, niestety się naczekałam, mam nadzeję ze bez problemu poprawi mi te owijki, bo nie wiem co mam zrobić z tak dużymi
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 lutego 2016 17:29


Długo szukany w końcu dotarł, w stanie idealnym, jestem przeszczęśliwa  😍

tulipan szalona  😁 Mnie nadal kusi petrol, ale cały czas sobie powtarzam, że mam za dużo czapraków w odcieniach niebieskiego...  🙄

wątek zamknięty
Sophia, - owijki można samemu uciachać nożyczkami z długości 😉 Szmatka piękna, banan z czekoladą to jest to <3
tulipan, - zazdraszczam!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 lutego 2016 19:01
tulipan, zaszalałaś! Ale kolory piękne 🙂

Sophia, jaki fajny czaprak! Z jakości będziesz zadowolona, Equino są dobre 🙂 Haft bardzo mi się podoba 😁

malinowaa, czekam na foto na modelu 🙂
wątek zamknięty
malinowaa w końcu się udało  😉 zdjęcie na koniu wrzucaj 🙂
wątek zamknięty
keirashara na długość pewnie ze można i tak bym ciachnęła, ale na szerokość już niestety kiepsko, a że kobyłka ma drobne nóżki to te 2 cm robią różnicę niestety. A po za tym przy składaniu zamówienia podałam konkretne wymiary, wiec powinna wziąć to na siebie i problem rozwiązać, skoro to jej błąd  😉
Jeśli uda się załatwić sprawę z owijkami sprawnie to zamówię jeszcze jeden komplet, na wzór eskadrona brillant dura blue, który mnie kupił  💘
wątek zamknięty
Sophia, - rozumiem w zupełności, po prostu podsuwam pomysł 😉 Czasami po prostu łatwiej samemu ciachnąć, niż bawić się w wysyłki. Offtopując - miło mieć szmatocholika ze swoich okolic! 😀
malinowaa, - ja mam "jedynie" 5 brązowych czapraków... i dalej podobają mi sie brązy 😉

Kusi mnie kliknięcie darkreda w formie prezentu dla siebie za zdaną sesje, ale wtedy będę gryźć ściany do końca miesiąca. Truuuudne sprawy 😂
wątek zamknięty
keirashara miło, miło  😉
Też uważam ze łatwiej i szybciej samemu, i chętnie bym tak zrobiła gdyby nie ta szerokość 😤
Gdzie jeździsz jeśli można zapytać?
wątek zamknięty
keirashara, obejrzyj na YouTube 5 sposobów na przeżycie za 5zł i bierz 🤣
wątek zamknięty
Libeerte, - właśnie przeczytałam promo w equishopie 2+1 wyprzedażowe i aaaaa.... jak wykombinuje trzecią rzecz, to klikne 😀 Bo mam czape i czaprak, ale nic innego mi nie pasi, bo kantarów nie ma w rozmiarze futrzaka, a owijek już ni ma 🤔
Sophia, - poszło pw 😉
wątek zamknięty
keirashara, promo w equishopie powiadasz...? 🤣 ehhh ciężkie życie szmatoholika 🙁
wątek zamknięty
Libeerte, - ano, już prawie sobie powiedziałam "nieeee", a potem dostałam sms-a od nich. No i weź nie kup, no weź nic nie kup, jak wszystko o to prosi!
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 lutego 2016 21:38
anil22 to był cud, że udało mi się go wyrwać za taką cenę, musiałam ostro się targować  😁

keirashara ja mam, w różnych odcieniach, od błękitu do granatu: 5 czapraków, 4 derki, 2 komplety ochraniaczy, do tego moje ukochane bryczesy i frak również są niebieskie, nawet gdzieś komplet szczotek mam niebieski 😵 Także ten...  😡

EDIT: Czy wspominałam, że nawet moje koszule konkursowe mają granatowy element?  🤔wirek:

A zdjęcia na modelu może w weekend uda się porobić w rozsądnym świetle  🏇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.