Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Siwaa, no jak, a Caball, a Horze Prinze? Mustang na 99% też ma ciemną zieleń

wątek zamknięty
wątek zamknięty
Siwaa, no jak, a Caball, a Horze Prinze? Mustang na 99% też ma ciemną zieleń


Horze Prinze wszędzie tylko ujeżdżeniowy (albo nie umiem szukać  😀) a Mustang ma dość rażąco-limonkowy pasek przy lamówce, który do mnie nie przemawia 😀

Faktycznie Caball ma ładną zieleń z tego co widzę, dzięki  💘 Nie zwróciłam wcześniej uwagi bo nie da się jej 'podglądnąć' na konfiguratorze
wątek zamknięty
Siwaa, no jak, a Caball, a Horze Prinze? Mustang na 99% też ma ciemną zieleń




Apropo Mustanga...  Poszłam dziś po jeden czaprak a wyszłam z trzema  😵
wątek zamknięty
kiedy powinna wejść ta nowa kolekcja eskdrona (jesień zima)? i czy wtedy będą wyprzedaże wiosennej?
wątek zamknięty
Toż wyprzedaże już od dawna są, już pewnie mało co zostało 😉
wątek zamknięty
Toż wyprzedaże już od dawna są, już pewnie mało co zostało 😉

tak mi się właśnie wydawało, ale nie byłam pewna, bo w niektórych sklepach resztki w promocji, a w innych pełny asortyment wciąż po początkowej cenie
a wiesz może kiedy wejdzie nowa kolekcja? bo nie wiem czy brać coś ze starej czy czekać na nową (nie jestem osobą cierpliwą 😉
wątek zamknięty
Nigdy nie pamietam kiedy nowa zawsze wchodzi, ale gdzieś w połowie/pod koniec września tak mi sie wydaje.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 września 2016 09:49
ZygZakowa, bo nie każdy sklep robi wyprzedaże. Te, które wyprzedają, już mają poopuszczane ceny.

escada, pochwal się, jakie kupiłaś? Może jakiś w kropeczki? 🙂
wątek zamknięty
Mango w pełnej krasie i normalnych nausznikach (czarne tak mi wyblakły, że były jasnoszare :hihi🙂. Próbuję teraz do tego dopasować owijki, bo jednak szkoda mi stówy na eskadrony :P

wątek zamknięty
Witam, czy ktoś posiada czaprak hkm muricia? jak z jakością?
wątek zamknięty
Siwaa, w Mustangu możesz zamówić lamówkę jaką chcesz... 🙂 przynajmniej ja do sklepu mogę ściągać dowolne wariacje kolorystyczne.
wątek zamknięty
Podrzucicie link do strony?
Dziękuje.
wątek zamknięty
ZygZakowa, bo nie każdy sklep robi wyprzedaże. Te, które wyprzedają, już mają poopuszczane ceny.

escada, pochwal się, jakie kupiłaś? Może jakiś w kropeczki? 🙂


Wiadomo  😁 czarny vs w białe groszki,  miętowy vs z szarą o lamówką i czarny dl z piękną czerwono brązową cieniowana lamówką 🙂 fotek nie mam niestety ale jak wrócę z urlopu to porobię.  Są szalowe,  zawsze irytowalo mnie w mustangach pikowanie a teraz jest nowe w rybia łuske i są piękne 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 września 2016 07:22
escada, to daj znać, jak się będą sprawować w użyciu 🙂 I koniecznie wrzuć fotki 🙂
wątek zamknięty
Za tydzień zrobię sesje we wszystkich 😉 najszybciej umrze miętowy bo jest z bawełny,  reszta z tego sztucznego Mustangowego materiału który jest nieśmiertelny 🙂
wątek zamknięty
Czy któraś z was ma/widziała na żywo czaprak hkm Laurie garrelli nepal koloru żółty/limonka/banan (ciężko określić, a różnie pisze w zależności od sklepu)? Jaki on ma właściwie kolor? Marzy mi się taki bananowy (jak środek banana, taki mleczny żółty, nie jak skórka 😉 ale nie wiem czy on taki będzie
wątek zamknięty
ZygZakowa, ja widziałam.
Do wnętrza banana to mu daleko (btw banany, które ja jadam, to są kremowe w środku  😉 ).
Chłodny, lekko jaskrawy żółty.
Mnie się na żywo zupełnie nie spodobał, a też się na niego czaiłam.

Tu w miarę dobrze widać jego kolor, choć to nie jest dokładnie to, jest kapkę jaśniejszy i bardziej jaskrawy.
wątek zamknięty
ZygZakowa, ja widziałam.
Do wnętrza banana to mu daleko (btw banany, które ja jadam, to są kremowe w środku  😉 ).
Chłodny, lekko jaskrawy żółty.
Mnie się na żywo zupełnie nie spodobał, a też się na niego czaiłam.

Tu w miarę dobrze widać jego kolor, choć to nie jest dokładnie to, jest kapkę jaśniejszy i bardziej jaskrawy.

Faktycznie kiepsko, a taki ładny był na fotkach katalogowych
A co polecacie w tym kolorze o którym mówiłam (mleczny żółty, kremowowaniliowy, wnętrze banana)? Bo wydaje mi się że na gniadym będzie to wyglądać szałowo 😀
wątek zamknięty
Wanilia z Caballa (z modelu Glamour)? Bo ajerkoniak już mocniejszy.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 września 2016 23:34
Albo słomka z alkantary, też Caball 🙂
wątek zamknięty
Witam, czy ktoś posiada czaprak hkm muricia? jak z jakością?


Ja posiadam chabrowy DL. Jest supr, wydawał mi się na początku trochę sztywny, ale dobrze leży pod siodłem. Prany był u mnie 2 razy, żadnych zmechaceń i tak dalej.
Jak dla mnie, super się sprawuję. 😀
wątek zamknięty
dzieki za odzew. Dokladnie taki sam zamowilam. Chcialam wziac jeszcze aqua ale w kazdym sklepie inaczej wygladal.
wątek zamknięty
Ktos podpowie,szukam kamizelki byla wystawiona z czaprakiem chabrowym z  beżowymi wstawkami i kamizelka rownierz w tych kolorach. kojarzy ktoś firmę? Nie moge odnaleźć 🙁
wątek zamknięty
budyń, - pięknie! Jak dla mnie ładnie mogą wyglądać tu też granatowe owije, bo mango ma granat w lamówce 😉

Dla mnie nowy eskadron totalnie bez szału. Ciekawe jakie niciaki będą.
wątek zamknięty
Widział ktoś może u nas czaprak velvet ornaments (ten cały we wzorki) z nowego platinum? Przyznam, że kusi, a w żadnym polskim sklepie jeszcze go nie widziałam  🙁
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 września 2016 22:06
Widział ktoś może u nas czaprak velvet ornaments (ten cały we wzorki) z nowego platinum? Przyznam, że kusi, a w żadnym polskim sklepie jeszcze go nie widziałam  🙁


https://www.gnl.pl/kolekcje/eskadron/eskadron-platinum-2016.html
wątek zamknięty
Tu niestety mają tylko coral  😵 Mi się marzy havana.
wątek zamknięty
W hidalgo są te czapraki 🙂 ale nie wiem jakie kolory zostały. Ja się skusilam niestety  🤬
wątek zamknięty
Eskadron Heritage
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.