Oficjalny strój na zawodach jeździeckich

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 lipca 2011 20:43
konikk, błagam zacytuj przepisy odnośnie każdej z tych rzeczy bo ja chyba inne czytałam.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 grudnia 2011 21:19
Mam pytanie do re-voltowiczek noszących siateczki. :kwiatek: Mam włosy do ramion, kręcone. Niestety w warkoczyk ich nie uplotę bo się rozlatuje, kiedy miałam je spięte w kitka, to pod koniec przejazdu gumka była na samym końcu włosów 😵. Więc rozważam kupno siateczki na włosy, lepiej kupić siateczkę z kokardką, czy siateczkę z kokardką i klamrą? Boję się, że sama siateczka będzie spadać, jak to z tym jest?
ja mam z aksamitną kokardą i pod kokardą jest spinka. tak czy siak wlosy zaplatałam-mozesz wzmocnic zelem i lakierem  i wpychałam w siatkę. zaplatałam bo niestety włosów baaaardzo dużo, bardzo grube i geste i ciezko je bylo gdziekolwiek upchnąć 😉
polecam z klamrą - jest mocna i raczej trudno, żeby spadła 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 grudnia 2011 22:25
Dziękuję wam :kwiatek:.
Ponia   Szefowa forever.
08 grudnia 2011 22:34
ChingisChan, ja również polecam z klamrą, mam tą z horze już 2gą i jestem zadowolona 😉 a mam dość gęstę włosy i myślałam,że nie będzie trzymać.
wow  💘
Dramka, co to? Kompletnie nie mój typ, ale tak z ciekawości... 😉
Pikeur - Bryczesy Evita kolekcja wiosna/lato 2011
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
17 lutego 2012 13:58
Jakie znacie porządne bryczesy na zawody z ciemnym, długim lejem?  👀
pikeur, euro-star, cavallo - moja święta trójka  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 marca 2012 14:42
Jakiej jakości są koszule Pikeura? :kwiatek: Warto brać większą?
Dlaczego większą? Mi się wydaje że wypadają większe. Jeżeli chodzi o koszule to wole elastyczną dopasowująca się  😀
asds   Life goes on...
15 marca 2012 16:28
Wypadaja ciut większe je mam 44 ich jesli chodzi o ciuchy
ktoś pamięta jaki sklep na fb wystawiał kurtke pikeur kismet?  :kwiatek:  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
15 marca 2012 17:25
Miał ktoś styczność z takim frakiem HH?
Zdjęcia mnie nie przekonują
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 marca 2012 17:46
Dramka chodzi o to żeby nie wyłaziła z bryczesów np. jak uklęknę 🙂. A te zwykłe koszule (nie robione z elastycznego materiału)?
Nie..Ja mam duży biust i koszulki z guzikami źle na mnie się układają.
Na zawodach ujeżdżeniowych prezentowałam się tak ( macie przy okazję sędzie )


O warkola się nie czepiali , miałam w niego wpiętą samą kokardę od siatki ( bo mi się w nią nie mieścił 😀 )
Jedyne co mi w tym nie pasuje to kask, no ale nie miałam ochoty wydawać 200 zł żeby pojechać w jakimś mniej skokowym 🙂
A i jeszcze coś .
Moim zdaniem zdjęcie rękawiczki do uściśnięcia dłoni jest czymś oczywistym  i to chyba powinien wiedzieć każdy 🙄
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
19 marca 2012 18:44
właśnie, jak to jest z tymi rękawiczkami, ja zawsze ściągam do uściśnięcia dłoni, a kiedyś sędzia jak podchodził do mnie i zaczęłam ściągać to powiedział mi żebym nie ściągała  🤔
Ty to masz przede wszystkim w czasie dekoracji zachować pełną kontrolę nad koniem. Nie wyobrażam sobie ściągania rękawiczki (musisz mieć do tego dwie ręce "w użyciu"😉 podczas zamieszania jakie bywa podczas dekoracji -konie się kręcą, uciekają przed flows, ludzie między nimi chodzą - a ty zamiast trzymać wodze w ręce to się bawisz w zdejmowanie rękawiczek.
Poza tym o ile pamiętam kobiety nie mają obowiązku zdejmować rękawiczek przy podawaniu dłoni, szczególnie, gdy są one elementem stroju - a akurat w ujeżdżeniu jest to element stroju 😉.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 marca 2012 19:09
angie560, ja za to nigdy nie wjeżdżam z batem na dekorację.... na czarnej wodzy,zdarza się ludziom i to w pełni rozumiem... ale nie z batem!

Solina, staram się wjeżdżać bez rękawiczek po prostu,ale jak już wjadę w rękawiczkach,to ich tam nie zdejmuję.

w przepisach nie ma nic,ani o bacie,ani o rękawiczkach,raczej kwestia tego,jak to wygląda....


właśnie wrotki się ze mnie nabija,że w rękawiczkach,to paznokci nie widać przecież 😁
Takie wyrwane z konrekstu jak coś wiec przepraszam za to pytanie ale nie mogłam się doczytac. Czy mogę mieć wyhaftowane logo sponsora na czapraku w konkursie ujezdzena ,???
Ja staram się zawsze bat porzucić ale czasem nie ma gdzie..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 marca 2012 19:24
Alishanna, możesz,w rozmiarach,które dopuszczone są w przepisach ogólnych.

Dramka, to chociaż pod kolano... 😉
Ktoś, mi się też pierwsze co rzuciło w oczy - to paznokcie 😉 ale swoją drogą ładnie wygląda taki kolor owinięty wokół pucharu 🙂

Ja zawsze rękawiczkę zdejmowałam, no chyba, że koń był ciężko do opanowania, to wtedy sobie darowałam takie ceregiele.

A mam takie pytanie, bo nie mogę namierzyć w żadnym sklepie: czy są specjalne krótkie farczki do ujeżdżenia? Bo jestem przekoanna, że w Niemczech takowe widziałam, ale nikt u nas tego chyba nie sprzedaje?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 marca 2012 19:35
Mnie kiedyś sędzia stare daty pouczył, że na dekoracji jeździec nie zdejmuje rękawiczek i tego się trzymam.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 marca 2012 19:35
repka, każdy kolor zawinięty wokół pucharu będzie ładny 😉
repka, są, są. Widziałam u nas na zawodach, daj mi chwilę to poszukam 🙂.

O tu:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się