Odwołanie Wawrka

duunia, post Dzionki po mnie spłynął. Wiem co Ją boli, aż dziw, że tak się tym przejmuje. Zdanie "starych wyjadaczy" przedstawiane w taki sposób też mi lata dość nisko.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 12:36
No widzisz, to zupełnie masz jak Wawrek. No identyczna kopia Wawrka można by rzec. Po nim tez wszystko spływa jak po kaczce i tez mu opinie forumowiczów latają.
[quote author=Ktoś link=topic=88903.msg1488954#msg1488954 date=1344511770]
katija  - dzieki za usunięcie wulgaryzmów 😉
[/quote]dzięki dzięki...ale to zmieniło sens mojej wypowiedzi, bo przecież wiem, co oznacza powiedzenie "idź sobie"...
duunia, post Dzionki po mnie spłynął. Wiem co Ją boli, aż dziw, że tak się tym przejmuje. Zdanie "starych wyjadaczy" przedstawiane w taki sposób też mi lata dość nisko.
wiesz co, weź przykład ze swojego kumpla i lepiej schować głowę w piasek, bo swoimi wpisami budzisz już tylko politowanie.
Ktosina, a Ty tak na forum prywatnie, czy w ramach obowiązków służbowych, bo chyba w pracy jesteś.  🤔
Trochę to takie parszywe i nieetyczne robić w trąbę pracodawcę.  🙁
a tak w temacie moderacji wawrka, to nic nie masz do powiedzenia? 🤔
Wątek się rozwinął, ankieta trwa do jutra.
Jak to najczęściej bywa spory % to zwolennicy wali mnie to (specjalnie tak zadane pytanie)
Nie mniej przewagę mają zwolennicy odwołania Wawrka .
Łudziłem się, że jak zobaczy wyniki ankiety to powie - dałem ciała i sam odejdzie, ale niestety "przyspawało go do guziczków"
a tak w temacie moderacji wawrka, to nic nie masz do powiedzenia? 🤔


Po prostu, jeżeli chcecie robić porządek na forum, to pozamiatajcie najpierw na swoim podwórku.
Bez odpowiedzi.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 12:42
kokakola, ale moje podwórko świetnie się czuje...więc do meritum,ale daruj sobie pisanie jak słusznie zauważyłas.

melechow, niestety karawana jedzie dalej...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 sierpnia 2012 12:42
dworcika-no właśnie zauważyłam ze pare spraw lata ci ogólnie dosc nisko, rzeczy niewygodnych nie przyjmujesz do wiadomosci, uwagi nie trafiaja 🙄
no cóż zarzucasz innym wredotę a sama nie widzisz swoich chamskich postów np tego o popluciu sie slina i pójsciu sobie
ciezko mi uwierzyc ze masz dopiero 25 lat
niestety zalatuje mi to 70 letnia wredną purchawą
szkoda 🙄

Wątek się rozwinął, ankieta trwa do jutra.
Jak to najczęściej bywa spory % to zwolennicy wali mnie to (specjalnie tak zadane pytanie)
Nie mniej przewagę mają zwolennicy odwołania Wawrka .
Łudziłem się, że jak zobaczy wyniki ankiety to powie - dałem ciała i sam odejdzie, ale niestety "przyspawało go do guziczków"


no wlasnie, przyspawało chłopa 😁 obstawiam jednak ze w zwiazku z ostatnimi wydarzeniami (gratuluje i zdrowia życzę) do jutra wygra w cuglach 😅

skoro uznajemy to straszne slowo, za takie straszne, to sprawiedliwie i dla wszystkich. tak wiec tu rowniez zostalo wymoderowane.
[quote author=wrotki link=topic=88903.msg1488973#msg1488973 date=1344512303]
a tak w temacie moderacji wawrka, to nic nie masz do powiedzenia? 🤔

Po prostu, jeżeli chcecie robić porządek na forum, to pozamiatajcie najpierw na swoim podwórku
[/quote]a skąd wniosek, że jest co zamiatać? 😲 przecież to ogólnie znana prawda, że najwięcej czasu, mają ludzie doskonale zorganizowani 🤔
ale widać, jak sie komuś myli wożenie na koniu z jeżdżeniem na koniu, to i porządku od bałaganu odróżnić nie potrafi 😁
[quote author=Ktoś link=topic=88903.msg1488954#msg1488954 date=1344511770]
kokakola a skąd wiesz,że jestem? 🤣
i co Ci do moich relacji z moim pracodwacą? 🤔

i dlaczego robisz mi tu wycieczki osobiste? 🤔 chyba watki Ci się pomyliły...

[/quote] uuu, zaleciało hipokryzją 😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 12:47
rewir, a coś w temacie masz do wniesienia,czy tylko tak sobie wpadłas jak zwykle?
no wlasnie, przyspawało chłopa 😁 obstawiam jednak ze w zwiazku z ostatnimi wydarzeniami (gratuluje i zdrowia życzę) do jutra wygra w cuglach 😅
wcześniej politycznie chlapnął wazeliną naturalnym strugaczom, teraz "matki" go bardziej pokochają, wystarczy podlizać się jeszcze wegetarianom i entuzjastom "naturalu" i elektorat wypracowany  😤
duunia, owszem, takie awantury po mnie spływają. Realne życie bardziej mnie interesuje niż to, co dzieje się na forum. Od jakiegoś już czasu malo mnie obchodzi takie "poszczekiwanie na karawanę".

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 12:53
Od jakiegoś już czasu malo mnie obchodzi takie "poszczekiwanie na karawanę".

dziwne, bo twoje sążniste i częste wpisy sugerują cos zupelnie przeciwnego.
duunia, owszem, takie awantury po mnie spływają. Realne życie bardziej mnie interesuje niż to, co dzieje się na forum. Od jakiegoś już czasu malo mnie obchodzi takie "poszczekiwanie na karawanę".
to co tu robisz? skąd ten dysonans,miedzy deklaracjami, a obecnością tutaj? ...przecież podobno nie ma smsowej smyczy 😁
Moje życie nie kręci się wokół tego forum, nie mam manii porządków pod moje dyktando w sprawach mało istotnych. Ale lubię to czytać, popcorn i świetna zabawa 😉 No i można wyłapać takie perełki jak ta Twoja przed chwilą.

Jeśli jednak interesuje Cię moje zdanie w kwestii wawrka to podzielam Wasze, cenzurowanie wypowiedzi, usuwanie cichaczem postów jest niedopuszczalne. Dziwi mnie też jedna sprawa - wawrek dlaczego po prostu nie poddasz się do dymisji? To byłoby chyba poprawne. Straciłeś poparcie wielu użytkowników, jest wokół Ciebie niesamowity szum i z pewnością nie jest on pozytywny. Nie milej byłoby stać się z powrotem normalnym użytkownikiem forum? Guziczki moderatorskie sprawiają, że czujesz się lepiej, czy o co chodzi? Kompletnie nie rozumiem dlaczego to dalej trwa.
Ale co ma bycie na forum, pisanie z faktem, że się nim nie przejmuję i faktycznie zmartwić może mnie tylko coś, co dzieje się "w realu"?
Wrotki, nie wiem co ma do tego Twoja wymyślona smycz. Mam chęć, to sobie tu piszę.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 12:58
Dworcika niestety pewnych rzeczy nie rozumie i nie zrozumie, w tym np. slowa dysonans 😉
a zaburzenia osobowościowe? no bo jak tłumaczyć fakt, że ktoś nie chce czegoś robić, nikt go do tego nie zmusza, a ta osoba z zaangażowaniem godnym dużych emocji, jednak to robi?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 13:03
Bo Wawrek to jej bardzo dobry kumpel i za niego by Dworcika  by własną pierś nadstawiła. Przynajmniej odważna jest. Ciekawe czy kumpel by tak samo w stosunku do niej się zachowal.
Ojejciu, ale Was to jara... aż dziwne. Teraz głównym temnatem tego wątku będzie stopień mojej znajomości z Wawrkiem?  😜  No nic, bawcie się 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 sierpnia 2012 13:07
dworcika? nie poprawiłabyś moze swojej postawy hippicznej?:
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/
prosze popacz sobie jak ładnie ludzie sie potrafia zachowywac jesli chodzi o jeździectwo 😀 no i poplute mordki tez są  :kwiatek: obiecuję  😀
Piękny odwrót, gratuluję :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 13:12
Piękny odwrót, gratuluję :kwiatek:


rozumiem że chodzi ci o odwrócenie uwagi a nie o odwrót  😎
DO WSZYSTKICH:
jesli nie podniesiecie znaczaco ogolnego poziomu swoich wypowiedzi, najzwyczajniej w swiecie zamkne ten watek.
nie bede sie z wami wszystkimi szarpac.



Nie potrafisz się bawić Katija  :/


Szczerze mówiąc nie rozumiem postawy Wawrka. Z jego wypowiedzi i zachowania wieje cynizmem na kilometr. W przeciwnym wypadku postarałby się chociaż trochę usprawiedliwić swoje postępowanie. Nie lubię cyników, którzy mają dostęp do guzików, do których dostępu mieć nie powinny.

No, ale cóż. Zasady i moralność  w dzisiejszych czasach są "demode". Cwaniactwo rulez 🥂 
mam coś dla Tani  😉

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 sierpnia 2012 15:50
żanujący jest...i śmieje nam się w twarz:
Zdublowałaś własny wpis, ale nie usunę, bo wiadomo... byłaby to niedopuszczalna manipulacja 

« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 13:18:56 wysłane przez wawrek » 



jakby kasował duble,to nikt by się tu mu do gardła nie rzucał...ale korzyś jest...nagle bardzo aktywny moderator się z niego zrobił...i jaki zaangażowany w nowe tematy,naturalna pielęgnacja kopyt...ciekawe co następne...
Ankieta zamknięta, mimo wzrostu poparcia dla Wawrka w związku narodzinami juniora, najwięcej głosów jest za odwołaniem dlatego apeluję Chłopie, odejdź sam ze stanowiska, pokaż że masz nabiał a nie wydmuszki
No, wawrek taki zaangażowany, że aż mi ostrzeżenie wlepił za zdjęcia 700x900 pikseli, phi!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 sierpnia 2012 19:18
taa, dał kolejny "popis" swej moderatorskiej władzy. 🙄 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się