Odwołanie Wawrka

Huhu... ElaPe, mistrz ciętej riposty... 😁

Zabawny się robi ten wątek. "Mądre" i "wnoszące coś" do tematu posty piszą niby tylko osoby, które szlag trafia, że ktokolwiek ma jakieś prawo do decydowania o ich koncie, a oni go NIE LUBIĄ. Osobisty dramat i życiowa porażka czy jak?
Wrotki, Presja bardzo konkretnie Cię skwitowała - od początku Ci się tu nie podoba, to po co sie męczysz?
Wrotki ani mi brat jesteś ani swat. Jestes dla mnie zupełnie obojetna mi osobą.Nie czepiam się konkretnie Ciebie ani Twoich wypowiedzi, jedynie dziwie sie ,że tak mocno i tak długo obstawiacie przy odwołaniu Wawrka.
Tymbardziej sie dziwię,ze nikt nie wskazal postów które jakoby Wawrek wykasował lub calkowicie edytowal. Te posty TomkaJ moim zdaniem zostały usunięte słusznie. Był uciszony, dostal bana a pomimo tego pisał nadal. To po cholerę jakies bany? Niech bedzie sobie nieład.
Drugi Wasz zarzut -,że praktycznie nie widzicie działalnosci Wawrka. No , coś tu brak konsekwencji, widzicie skoro twierdzicie ,że niepotrzebnie i za dużo edytuje lub ,że calkowicie usuwa posty.
Wiec jak ,jest czy go nie ma? Za mało sie udziela? a może za dużo i poprostu komuś z Was podpadł...?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 10:28
Faza, na przykład tu zostały usunięte - nie wyedytowane,czy tez przesunięte do innej dyskusji - zniknęły posty lostak,moje i duuni:
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,45958.msg909080.html#msg909080
Zabawny się robi ten wątek. "Mądre" i "wnoszące coś" do tematu posty piszą niby tylko osoby, które szlag trafia, że ktokolwiek ma jakieś prawo do decydowania o ich koncie, a oni go NIE LUBIĄ.
"lubienie" nie ma tu nic do rzeczy, chodzi o zasady...zasady których nie chcesz, albo co gorsze, nie umiesz zrozumieć.
Wrotki, Presja bardzo konkretnie Cię skwitowała - od początku Ci się tu nie podoba, to po co sie męczysz?
a niby co ta kwestia, ma do łamania etycznych zasad, przez wawrka? 🤔wirek:
i naprawdę nie zauważyłaś, że wawrek już "urodził" i sam tu znów pisze i nie musisz już szczekać przypieta do jego smsowej smyczy? 🤔
Wrotki ani mi brat jesteś ani swat. Jestes dla mnie zupełnie obojetna mi osobą.Nie czepiam się konkretnie Ciebie ani Twoich wypowiedzi, jedynie dziwie sie ,że tak mocno i tak długo obstawiacie przy odwołaniu Wawrka.
gdyby tak było, kwestia czy wawrek jest dobrym, czy złym moderatorem, nie byłaby przez ciebie opierana w opozycji do moich wpisów i do mojej osoby....
wawrek manipuluje forum, bez swojego "podpisu" kasując i zmieniając wpisy i nie ma usprawiedliwienia dla takiej nikczemności!
wrotki, ale ogólnie to z Tobą wszystko ok? Coraz częściej mam wrażenie, że masz jakąś obsesję, chorobliwą wręcz. Nie wszyscy są Ktosiną, u której widać, kiedy pisze sama, a kiedy sterczysz Jej za plecami i, nie wiem, dyktujesz?
"Smsowa smycz"? Chłopie! Kumpel dał mi znać, że syn Mu się urodził, tyle ze "smyczy". Czasem ludzie się informują całkiem prywatnie o takich rzeczach. Nie ukrywam, że prywatnie Wawrka lubię i oficjalnie nie widzę nic złego w tym, co zrobił (poza błędem jakim był fakt, że trzeba bylo edytować, a nie kasować-wtedy takie hieny jak Ty i Twoja świta nie miałyby na co poszczekać).

Powtórzę - jeśli Ci się tu nie podoba, zasady nie takie, to idź sobie do lepszego świata. Forum, to tylko taka fikcja, w której nie musisz uczestniczyć, jeśli tylko nie chcesz. Znalazł się etycznie poprawny...

straszny wulgaryzm zostal wyciety  🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 10:56
Zaleciało kólturą z wyższej półki 🤔


eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 sierpnia 2012 10:58
kulturą* 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 10:59
no niemorzliwe
kumpel którego lubisz, powiadzasz...
...aaa, to gdzie mam iść, bo nie zrozumiałem 🤔
Nie ukrywam, że prywatnie Wawrka lubię i oficjalnie nie widzę nic złego w tym, co zrobił (poza błędem jakim był fakt, że trzeba bylo edytować, a nie kasować-wtedy takie hieny jak Ty i Twoja świta nie miałyby na co poszczekać).
"wielokrotnie zrobił" zapomniałaś dopisać...nie sądzę, że przez przypadek.
mi pozostaje tylko się cieszyć, że nie jesteś już moderatorką i nie pracujecie w tandemie...a przyznanie się do tej zażyłości, wytłumaczyło więcej niż wiele niegodziwości, które wydarzyły się na forum w tych parszywych czasach.
ja czekam tylko, kiedy Nine złamie moderatorskie omerta i wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości, że moderacja wawrka to jedno wielkie, kosmiczne nieporozumienie!
[quote author=Ktoś link=topic=88903.msg1488727#msg1488727 date=1344504515]
Faza, na przykład tu zostały usunięte - nie wyedytowane,czy tez przesunięte do innej dyskusji - zniknęły posty lostak,moje i duuni:
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,45958.msg909080.html#msg909080
[/quote]

spoko , nie czytałam wczesniej tamtego watku. Ale teraz po przeczytaniu go dalej nie wiedzę problemu. Wawrek lub inny mod (Carolina mocno sie tam wypowiadała) wykasowal (a) wszystkie wypowiedzi nie na temat. Lostek jak czytałam uważala to za sluszne (jej post nie dotyczył tematu)

Wrotek- sory ale nie mam zamiaru ani nikogo porownywac , ani nikogo oceniac przez pryzmat Twojej osoby. Ja zupelnie Cię nie znam .


ElaPe- mistrz riposty? No to coś teraz jej sie nie udało.
przyznam, że już wcześniej byłem przekonany, że nie dostrzeżesz tego problemu, nawet gdyby stanął przed tobą zmaterializowany w postać Nabuchodonozora  🤔
ps a to, że lostak to zaakceptowała, to powinna jeszcze za to zapłacić wawrkowi grubą premię, bo w tym wpisie, popisała się  nieprawdopodobnie kompromitującą "profesjonalną" skuchą.  😤
(pozostał tego ślad, w zdziwieniu i zażenowaniu Dodofon)
przyznam, że już wcześniej byłem przekonany, że nie dostrzeżesz tego problemu, nawet gdyby stanął przed tobą zmaterializowany w postać Nabuchodonozora  🤔


myslę ,że gdybys potrafił sie  przybyc w postaci Nabuchodonozora , musiałabym temu problemowi przyjrzec sie z bliska  🤣 🤣 🤣
...no tak, abstrakcja-znów przeszacowałem interlokutora 🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 11:27
wrotki,  Nie wszyscy są Ktosiną, u której widać, kiedy pisze sama, a kiedy sterczysz Jej za plecami i, nie wiem, dyktujesz?



odwal się ode mnie raz na zawsze dziewczynko i idź szczekac na innych.

Faza, po pierwsze nie wolno kasowac bez sladu,wolno edytowac zostawiając ślad tej ingernecji. i nie zrobiła tego caroline.Lostaczece było to na rękę,bo strzeliła tam dużą gafę zawodową (co widać w zdziwienieu Dodofon)  - i prosze Cie Lostak,daruj sobie pw do mnie czy inne straszenie....

poza tym,wycięte posty dotyczyły dyskusji i wcale nie były nie na temat.


to tylko przykład...wiele było takich akcji.

edit: zeby było jasne - zgłosiłam post dziewczynki D jako obraźliwy i wulgarny. 🤔
edit2 😀opisek.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 11:31
edit: zeby było jasne - zgłosiłam post dziewczynki D jako obraźliwy i wulgarny

ja też.
zupełnie niepotrzebnie, bo dziewcze jakoś nie wiem kogo może obrazić...ma problem, ale to jej problem 😉
a robiąc "zgłoszenie do moderatora" dałyście pretekst dla wawrkowej ingerencji 🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 11:48
no fakt,liczyłam na to,że nie będzie na tyle bezczelny,by interweniować w sprawie bezpośrednio z nim związanej...ale etyka to raczej obce dla niego słowo...
Ktośka  😂

przyznanie się do tej zażyłości, wytłumaczyło więcej niż wiele niegodziwości, które wydarzyły się na forum w tych parszywych czasach.


Ooo... "zażyłość", to trochę rozdmuchane określenie, ale nigdy nie ukrywalam, że prywatnie lubię Wawrka.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 11:49
a jesteś na tym forum słuzbowo? 😂
Prywatnie, jako człowieka z krwi i kości, a nie tylko użytkownika forum.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 11:55
...no coraz ciekawiej się robi  😵
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 sierpnia 2012 11:57
😵 o maj gad..dworcika czy nic ci nie dał do myślenia post dzionki parę stron temu??  😎

i owszem była taka sytuacja z wycieciem fragmentu dyskusji z postem raczej nie swiadczącym dobrze o kompentencjach pewnej osoby

wycięło sie i po sprawie :emota200609316:

duunia, który konkretnie?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 12:07
duunia, daruj sobie...u Dworcicki to ten sam syndrom co u wawrka 😁 tylko ona ma jeszcze gorzej bidunia 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 12:07
[quote author=Ktoś link=topic=88903.msg1488906#msg1488906 date=1344510427]
duunia, daruj sobie...u Dworcicki to ten sam syndrom co u wawrka 😁 tylko ona ma jeszcze gorzej bidunia 😉
[/quote]

dlategoteż tak wspaniale się dogadują i kumplują
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 12:09
ElaPe, a ty jak zwykle sie czepiasz...to takie nieistotne przecież 🤣
Ktosina, a Ty tak na forum prywatnie, czy w ramach obowiązków służbowych, bo chyba w pracy jesteś.  🤔
Trochę to takie parszywe i nieetyczne robić w trąbę pracodawcę.  🙁
co do waszych zgloszen- wszyscy po sobie rowno jedziecie. jesli mam zainterweniowac w sprawie dworciki, to poleci przy okazji pare innych ostrzezen.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 sierpnia 2012 12:27
duunia, który konkretnie?


ten:

Wiesz co, Dworcika? Ja się tylko cieszę, że wreszcie się doczekałaś i dostałaś porządne bęcki nie od byle kogo, ale od starych wyjadaczy tego forum, bo od dawna ci się należało. Twoja główna rola tutaj to sianie zadymy, wywlekania i cytowanie czyichś postów w sprawach, które totalnie cię nie dotyczą i próby robienia porządków - zupełnie nieudolne. Merytorycznie wnosisz niewiele, delikatnie mówiąc, z końmi nic wspólnego nie masz, a próbujesz rozliczać i wypunktowywać innym ich wpadki. Temat trochę nie ten, ale zdecydowanie ty mnie od jakiegoś czasu wkurzasz na re-volcie.

aa ups, nie liczy sie bo to przeciez nie w tym watku, no i jest o wkurzaniu, a powinno byc w innym 😁 😁
czyż nie? 😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 sierpnia 2012 12:29
kokakola a skąd wiesz,że jestem? 🤣
i co Ci do moich relacji z moim pracodwacą? 🤔

i dlaczego robisz mi tu wycieczki osobiste? 🤔 chyba watki Ci się pomyliły...

katija  - dzieki za usunięcie wulgaryzmów 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się