Odwołanie Wawrka

[quote author=Ktoś link=topic=88903.msg1487433#msg1487433 date=1344408970]
a podlinkujesz mi odpowiedź?


[/quote]

Wystarczy poczytać  :kwiatek: 😍 😍 😍
[quote author=Ktoś link=topic=88903.msg1487433#msg1487433 date=1344408970]
a podlinkujesz mi odpowiedź?




Wystarczy poczytać  :kwiatek: 😍 😍 😍
[/quote]no właśnie nie wystarczy, bo tej odpowiedzi niema! 😤
łżesz jak pies w żywe oczy...to naprawdę szczyt gówniarstwa!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 sierpnia 2012 08:16
wawrek, nie umiem znaleźc twojej odpowiedzi,będziesz tak uprzejmy i podasz link? albo może ktos inny pomoże?


pytałam,czy już wczesniej zdazało się wawrkowi wysyłac w kosmos posty - usuwać je całkowicie,a nie edytować?
Nie ma takiej jasnej odpowiedzi. Chyba, że ktoś skasował post??  😂
przez 6 dni się nakręcacie. Tak Wam zależy aby udu..c Wawrka.Tak Wam zalezy? Dajcie sobie trochę luzu.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 sierpnia 2012 10:05
Faza, popieram... ludzie, nie macie co w domu robić?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 sierpnia 2012 10:10
Faza, nie zalezy mi na udupieniu. zalezy mi na pokazaniu,ze jest kłamcą i manipuluje nami...

Ojtam ojtam...
Zacytuję sama siebie z wczoraj tylko liczby zmienię:
- przynajmniej 94 osoby dają Wawrkowi -Ostrzeżenie (Ankieta)- nie popierają tego co robi
- przynajmniej 94 osoby będą Wawrka -Moderować ( Ankieta) - będą mu bardzo patrzeć na ręce
- być może część osób z Ankiety da Wawrkowi -Bana - za pomocą guziczka Ignoruj.
Do czasu Konstruktywnego Votum tyle, na spokojnie, musi wystarczyć.
Czyli:
-Nie pacz co Wawrek może zrobić dla Ciebie, pacz, co Ty możesz zrobić dla Wawrka.
Tak jest chyba fair ? Kto chce sam reaguje, kto nie chce to nie.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 sierpnia 2012 10:21
Ktoś, a o co dokładnie chodzi? Bo ja jakiś prawidłowości nie zauważyłam, fakt faktem jestem tu rzadziej niż Wy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 10:22
Wejdź sobie na początek tego wątku Tyska i dokładnie przeczytaj co tam jest napisane oraz wejdź na podlinkowanyw 1 poście wątek.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 sierpnia 2012 11:14
tyskakonik, o to,ze wawrek sobie ubzdurał,że jest Bruce Allmighty... a to jest forum jeździeckie,a nie jego prywatny folwark.
Wiecie co? Gdybym mogła to cofnęłabym czas i się nie wypowiadała w sprawie moderacji forum (raptem 3 posty ale zawsze).

Robi się z tego nagonka na kogoś, kto nagle okazuje się być "całym złem" tego forum...  🙄
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 sierpnia 2012 11:26
CatGirl, to poproś wawrka,to ci wykasuje...na życzenie tez takie rzeczy robi  😂
Robi się z tego nagonka na kogoś, kto nagle okazuje się być "całym złem" tego forum...  🙄


Przyzwyczaj się, od kilku lat tak jest 😉
Ktoś - nie zamierzam.

Dworcika - nie zamierzam.


edit-skasowany wink
CatGirl, no to się tym przejmuj, wolna wola.
Aż tak do forum nie jestem przywiązana. Co zresztą widać po moim koncie. Byłam kiedyś. O, i tyle.
Wawrek 2 raz tatusiem właśnie został! Gratulacje!
(a "tacierzyńskie" może przysługuje?)
"Tacierzyńskie", to chyba w pracy, za którą otrzymuje się wynagrodzenie. A tak, to chyba zwykłe wolne?
przez 6 dni się nakręcacie. Tak Wam zależy aby udu..c Wawrka.Tak Wam zalezy? Dajcie sobie trochę luzu.
a niby dlaczego mam dawać sobie luzu...bo się wawrek przyspawał do moderatorskich guziczków i bawi sie nimi bez opamiętania demonstrując brak najmniejszych kompetencji? 🤔wirek:
Wawrek 2 raz tatusiem właśnie został!

no to gratulacje, trzeba  🥂
Miałam tego nie pisać ale czasem palce mnie swędzą. Mnie zawsze zastanawiało jedno, że niedoskonałości doszukują się zazwyczaj Ci którzy sami są niedoskonali. Notorycznie zostają upominani, wiecznie są z nimi problemy. Szczerze? wali mnie to wszystko, ale jak widzę niektórych siedzących tu od rana do wieczora, śledzących każdy fałszywy ruch to nie wiem śmiać się, płakać. Wrotku nie traktuj tego jako złośliwość, ale Ty akurat powinieneś najmniej mieć do powiedzenia o tym co wolno a co nie. Dlaczego?  dlatego że nie chciałeś być od początku użytkownikiem tego forum, mało tego podobnie jak teraz tak i wcześniej doszukiwałeś się u Q jakiś złowrogich działań. Dzikie oskarżenia o złodziejstwo i takie tam i próba przekonania całego świata jaka to rv jest zła - a teraz widzę że chcesz awansować na re vloltową marię annę wesołowską.    🙄
a teraz widzę że chcesz awansować na re vloltową marię annę wesołowską.    🙄


Hahaha, sorry za totalnego offa, ale coś mnożą się ostatnio porównania wrotkiego do uroczych blondyn z niewyparzoną gębą 🙂
przepraszam bardzo, ale co mają moje wpisy i moja postawa, do parszywości które wyprawia na tym forum wawrek...czy ja dysponuję jego moderatorskimi przywilejami i korzystam z nich wbrew zwykłej ludzkiej uczciwości?
trujesz farmazonami Presjo...bo twoja argumentacja miałaby sens tylko wtedy, gdybym sie pchał na stołek moderatora, a tak, to z takimi refleksjami co najwyżej do "co mnie wkurza na R-V".
[quote author=Faza link=topic=88903.msg1487568#msg1487568 date=1344416076]
przez 6 dni się nakręcacie. Tak Wam zależy aby udu..c Wawrka.Tak Wam zalezy? Dajcie sobie trochę luzu.
a niby dlaczego mam dawać sobie luzu...bo się wawrek przyspawał do moderatorskich guziczków i bawi sie nimi bez opamiętania demonstrując brak najmniejszych kompetencji? 🤔wirek:
[/quote]

za to Ty jestes kompetentny, przeciez wiedzę masz ponoc olbrzymią- czyżbys zazdroscił Wawrkowi? Moze chcesz byc modem i posiadać owe przyciski?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 08:39
Matko Fazo Krynico Sprawiedliwości i Dobroci, idź se z przytykami osobistymi do wątku kto cie denerwuje jak nie masz nic merytorycznego do powiedzenia.
Matko Fazo Krynico Sprawiedliwości i Dobroci, idź se z przytykami osobistymi do wątku kto cie denerwuje jak nie masz nic merytorycznego do powiedzenia.

O kurcze byłam pewna ,ze dawno użyłas ignora, nie musiałaby się męczyc czytając moje posty.
A to ,ze nie zgadzam sie z Wrotkim , z Tobą w kwestii odwołania Wawrka z funkcji moda zapewne jeszcze mocniej Ci przeszkadza. Wiec proponuje abys skorzystala z ignora.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 08:58
Nie nudź Faza.
Nie nudź Faza.

I ja proponuje to samo- nie nudz  EluP
A to ,ze nie zgadzam sie z Wrotkim , z Tobą w kwestii odwołania Wawrka z funkcji moda zapewne jeszcze mocniej Ci przeszkadza. Wiec proponuje abys skorzystala z ignora.
generalnie mi przeszkadza, że kwestia moderacji wawrka, jest przez ciebie stawiana w opozycji do mojej osoby...naprawdę nie masz swoich własnych przemyśleń i zasad, że możesz je formułować wyłącznie w oparciu o przeciwstawienie do moich? 🤔wirek:
wawrek nie ma kompetencji do bycia moderatorem, ani mentalnych, ani etycznych, ani merytorycznych i naprawdę to co ja piszę i jak jestem postrzegany nie ma na to wpływu, bo to wawrek jest niebezpiecznym satrapą, który ma w zwyczaju bardzo nieczystą grę, ja co najwyżej mogę tylko otwartym tekstem dzielić się, dla niektórych przykrymi, poglądami i spostrzeżeniami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się