Końska rewia mody cz. VIII (2014)

harja, a co to za czapraki? Te dwa między fioletem i pomarańczem... O, i granat koło białego... 👀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
harja ja mam fuksje i groszkowy  😁 sprawdzają się bardzo dobrze, często piorę i kolor pozostaje, na razie nic sie nie dzieje, a mam je od roku.
wątek zamknięty
harja, w mojej starej pracy taki był (ten szafirowy konkretnie). Koloru nie tracił, szmacić też się za bardzo nie szmacił, a był dość intensywnie użytkowany i często prany. Choć jakość Caballa to to na pewno nie jest, ale jest całkiem spoko. 😉
wątek zamknięty
RatiNa, Newmarket, najfajniejsze uwiązy świata. Ale ja też nie widziałam fioletu, tylko niebieski i beżowy.
wątek zamknięty
RatiNa, Newmarket, najfajniejsze uwiązy świata. Ale ja też nie widziałam fioletu, tylko niebieski i beżowy.


poprosiłabym o link 🙂 dziekuję 🙂

Edit: Samego uwiązu nie opłaca mi się sprowadzać z zagranicy :/ czegoś w polsce nie ma?
wątek zamknięty
RatiNa, nie mam linku, wiem że jest w sklepie stacjonarnym ale nie ma go na stronie 😉 piszę PW
wątek zamknięty
Livia miękki taki no, można bez trudu w kostke złożyć 😉 nie taki sztywny jak te nowe Anky co ostatnio w sklepach macałam..
wątek zamknięty
Livia, teoretycznie około połowy lutego. niestety z Harry's Horse tak do końca nigdy nie wiadomo. może być wcześniej, może być później.
sonatka, powiem szczerze nie wiem. w opisie produktu nie ma na ten temat dokładnej informacji. jedynie, że neoprenowe i dobrze dopasowujące się do nogi. spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej 😉


sei, będę czekać na info, dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Libeerte, o, dzięki. Choć widzę, że kwestia foty, u harji takie ładne, żywe, połyskujące, a w linku jakieś takie... Kolorowe szmatki 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 listopada 2014 07:54
budyń, to są zwykle, bawełniane czapraki. 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 listopada 2014 09:59
Dżastin, nie wiem czy dobrze widze kolor, ale jest chyba za jasny na dusk blue? Spojrz w szmatoholikow na zdjecia duska i porownaj 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 listopada 2014 11:38
Dżastin, poporównuj ze szmatoholikami, jeśli materiał jest taki "brzoskwiniowy", taka gruba alcantara, to to jest na pewno coś ze starszych kolekcji (wtedy Sky albo Ocean, ew. jeszcze może Lake blue), jeśli papierowy i cienki - to z jednej i wtedy łatwo będzie powiedzieć co to 🙂
wątek zamknięty
Poszalałam  🏇

o ile można tak powiedzieć o kupnie dwóch czapraków mustangowych, które łącznie kosztują 120zł   😁  😁 heheheh  🤔wirek:

Zdjęć na modelce nie mam, w sumie to na dwóch modelkach, bo jeden czaprak dla mojej kobyłki a drugi dla kobyłki, którą będzie mój tato dzierżawić. Ot, takie prezenty na Mikołaja  😅

Mam tylko takie poglądowe zdjęcie, chociaż kolory w rzeczywistości ładniejsze, intensywniejsze. Niebieski jest śliczny, chociaż chciałam chabrowy, ale ten na skarogniadym koniu (zimą to w sumie karym) też będzie wyglądać ekstra  😍
Za to czerwony dla kobyłki srokatej (karo-siwa). Będzie moc 😀 kolor na żywo bardziej krwisty, ale nie rażący 😉

Uwielbiam Mustanga  🏇

edit: zmniejszyłam zdjęcie 😉
wątek zamknięty
Libeerte, chętnie zobaczę :kwiatek:
budyń, nie wiem dokładnie, jak się nazywają kolory, ale to Fair Play model Amber 🙂
nefryt, sumire, bardzo dziękuję dziewczyny za opinie 🙂 kolory mnie zachwyciły i cały czas się zastanawiałam, czy się nie skusić, bo cena też dość przystępna. A teraz jestem niemal pewna, że któryś do mnie trafi 😉
Sumire, wiadomo, Caballa mało co jest w stanie przebić 😉 niezmiennie mój numer jeden, jeśli chodzi o pady i na pewno jeszcze będę u nich zamawiać, już nawet zdecydowałam się na kolor 😉
asiek13, ten niebieski na pewno będzie wyglądał super na karym czy skarogniadym 🙂 czekam na fotki na modelu!
wątek zamknięty
Komplecik z nowej kolekcji Nic.Znajomej z Niemiec.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 listopada 2014 18:20
etosha, jest przeboski! Ostrzę sobie już na niego zęby 😜
wątek zamknięty
kujka, Livia dzięki  :kwiatek: wpadne kiedyś z bardzie wyjściową fotą jak znajde owijki🙂
wątek zamknięty
etosha Przecudowne !! Już widzę siwego w tym zestawie i derce do kompletu  😜 zbankrutuję w te święta  😁
wątek zamknięty
Livia jak zobaczyłam ten komplecik to od razu o Tobie pomyślałam 😀
a mnie ten żółty korci bardzo 😀
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
28 listopada 2014 05:34
czapraczek , czapraczkiem boski jest owszem , ale czy któraś z Was zauważyła tę słodką obrożę z chusteczką w kropki ? Mam nadzieję że będą mieli rozmiar XL albo po prostu najwyższy czas zmienić psa  🤣
wątek zamknięty
ctd kolekcji nici:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2014 09:45
Bacik, haha, bo to są idealne kolory na karego - bordo, szary i taki ciepły żółty 🙂 Żółty dla ciebie byłby super! 🙂
wątek zamknięty
harja nie wiem czy ja mam jakiś wadliwy model, ale po 2-3 jazdach materiał mi się zmechacił w okolicach łydki i wygląda to bardzo brzydko...Jako czaprak do ciurania ok, ale jak na zawody to zainwestowałabym w coś innego  😉
wątek zamknięty
Te kropeczki są urocze,ale wybitnie infantylne-na młodego konia czy dla nastolatki ok,ale dla dojrzałego zawodnika czy konia- no,miałabym obiekcje.
wątek zamknięty
DressageLife - jak dla mnie te kropeczki to może nie na zawody, ale dla uśmiechu w smutne halowe wieczory nadają się i dla kogoś starszego 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2014 14:05
Niciaki już są w Koniku! 😅
wątek zamknięty
Livia, widzę kategorie, ale nie ma produktów wystawionych. Chyba ukryli na czas promocji w koniku. Szkoda, bo kompleciki mnie zainteresowały  🙁 🙁
wątek zamknięty
Powiecie mi jakie odcienie (eskadron) robią szał na złotogniadych 🙂?
wątek zamknięty
Moje cudo  😜  myślałam, że trochę przegięłam z czaprakiem ale podoba mi się  😍  Firmy nie muszę już reklamować  😀 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.