Pensjonaty we Wrocławiu

carmina, skontaktuj sie z minerwa, ona swojego zrebaka wywiozla gdzies pod Dzierzoniow, chyba do Rosciszowa, podobno hektary pastwisk, angielskie boksy, cud miod i orzeszki dla koni 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
11 sierpnia 2009 23:16
Ruda_H a co sie stalo z szukalicami?? czyzby likwidacja pensjonatu? Dzis dostalam wiadomosc na gg z pytaniem o boks dla Milej... Oczywiscie do Smolca zapraszamy super szczerze, ale nie wiem jak z miejscami... jutro sie dowiem. Chyba jeden wolny boks zostal... jesli w ogole:/
Przyjezdzaj, sama zobaczysz warunki - moze akurat Ci sie spodoba🙂
no mówiłam właśnie Rudej_H - najlepiej zadzwonić do Darka i sobie zająć choć wydaje mi się że jeden jest wolny...ale głowy nie dam
zapraszamy zapraszamy 😉 jest bardzo przyjemnie a konio ma sie wyśmienicie heh  wlaśnie wróciłam ze stajni  😉

Przepraszam że nie będe czytać 18 stron 😵...i mógłby mi ktoś polecić pensjonat we Wrocaławiu? Wchodziłam w stajnie podane na stronach ale głównie pisze że np.20km od Wrocka a ja potrzebuje W nim... 🤣
(studia  😉 ) Co polecacie?
Przeczytaj te 18 stron, to się dowiesz, co polecają. Też szukałam pensjonatu, bo też wybieram się na studia do Wrocławia i przeczytałam wszystko w tym temacie, co pozwoliło mi większość pensjonatów odrzucić bez dzwonienia.
Averis   Czarny charakter
16 sierpnia 2009 21:17
abstrakcyjna Skoro zależy Ci na dobru konia, to włóż trochę wysiłku w lekturę tych 18 stron. Z resztą wątpię, byś po takim poście dostała konkretne informacje. Ludzie cenią swój czas i nie maja ochoty po dwakroć pisać tego samego 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 sierpnia 2009 00:29
abstrakcyjna każdy ma inne potrzeby, inne priorytety, każdy lubi co innego 😉 Tak że lektura Cie nie ominie, a przynajmniej dowiesz sie konkretów i bedziesz mogla wybrac to co Tobie a nie innym odpowiada najbardziej :kwiatek:
Ruda_H   Istanbul elinden öper
20 sierpnia 2009 10:17
taggi, trochę późno odpisuje ale tak likwidacja pensjonatu

Kontaktowałam się z p. Darkiem jeszcze przed wyjazdem ale muszę wybrać się tam osobiście 🙂
zapraszam do mnie do "pensjonatu". stajnia jest dla 2 koni, szukam kogoś z konikiem do towarzystwa dla własnej klaczki. do sportu się nie nadaje, ale jeśli ktoś szuka po prostu dobrego miejsca dla konia do rekreacji, to zapraszam do obejrzenia stajni, więcej w dziale ogłoszeń, zdjęcia na http://www.autogielda.pl/zwierzeta_hodowlane,pensjonat_dla_koni,II979NCEX.html
l
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 sierpnia 2009 00:02
fortuna i tolka  z takimi postami to do ogłoszen tu trwa dyskusja o pensjonatach 🚫
Sorki... 😡
Tolka nie masz za co przepraszać. Uważam, że Twój post jak najbardziej miał przesłanie informacyjne i był na miejscu. Nie był reklamą a po szczegóły odesłałaś do ogłoszeń i na pw. I przywróć poprzedni post, bo jego całkowita edycja może grozić uciszeniem przez moderatora  😉
Witam poszukuje dla mojego konia (prawie 3 latka) jakiejs stajni kolo leśnicy czy mogł by mi ktoś pomuc w znalezieniu?w obecniej chwili mieszkam nie daleko Oławy ale do miesiaca bede sie przeprowadzac kolo Lesnicy.Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowied 😉 :kwiatek:
Najbliżej Leśnicy jest stajnia na Mokrym.Było o niej już w tym wątku 🙂
i grochala  :wysmiewacz22:
katija, świnia jesteś 😉
nie zapomnijcie tez o belfegorze i stajni na maslicach
normalnie 3 wspanialych  😂 😂 😂
katija, świnia jesteś 😉

wypraszam sobie  😎 minerwa ahaha prawie jak trzech muszkieterow. choc podobno na maslicach nieco lepiej. ale tylko podobno, ktos mi tak mowi, sama nie widzialam.
wiesz, tam chyba z każdym rokiem jest ciut lepiej, ale pewnie i za 10 lat nie wstawilabys tam konia i spala spokojnie..
ja bym nigdzie nie wstawila. jak sie ma konia u siebie, to czlowiek dostaje ciezkiej fazy  🤔wirek: . inni konia skrzywdza  😉 albo nie ma padokow, albo padoki sa ale dziwna obsluga, albo nie na moja kieszen, albo nie bo nie. wlasciwie nie wiem co bym zrobila, gdybym musiala go gdzies postawic....  🤔wirek:
Ruda_H   Istanbul elinden öper
09 września 2009 21:05
znów potrzebuje informacji 🙂

jak wygląda sytuacja na Strachowicach ? są wolne boksy ?
Ruda_H będzie wolny boks od końca września, ale musiałabyś szybko działać, bo są 3 osoby w kolejce. Natomiast boks opuszcza koń koleżanki i ewentualnie mogłabyś wskoczyć na jej miejsce (jest u nas niepisany obowiązek miesięcznego wypowiedzenia lub znalezienia kogoś na swoje miejsce).
Ruda_H   Istanbul elinden öper
10 września 2009 19:55
dzięki za wiadomość, muszę koniecznie zobaczyć jak to wygląda
Ja z tych co właśnie czekają w kolejce...
Dziś potwierdziłam, że jeśli od października boks się zwolni to biorę. Jeśli więc dobrze pójdzie, to dołączę do Was  😅
zulu   późne rokokoko
11 września 2009 05:56

Taa dam!  🏇  właśnie się dowiedziałam (od Hexy  :kwiatek: ) że Samotwór się odradza, niczym Feniks z popiołów.

Czy ktoś wie coś więcej? To jest klimatyczna miejscówka, tuż pod miastem, ale nadal super tereny do jazdy.
Park krajobrazowy, pałac, folwark - marzenie. Podobno budują halę 🙂

Wiem, że pałac kupił jakiś Austriak czy Niemiec i robi tam hotel + centrum konferencyjne. Natomiast stajnie mają w zarządzaniu tzw. znani ludzie ze środowiska  😉
wiem, ze na samotworze rusza jeszcze cos nowego. sunny dres zna wiecej szczegolow.
W Samotworze będzie hala namiotowa - to akurat nie problem 🙂, ale niestety kompletny brak padoków. Niestety takie było założenie od początku, ponieważ ze względu na ograniczony teren, który został wydzierżawiony nie ma ich gdzie zrobić...
Ruda_H   Istanbul elinden öper
11 września 2009 10:41
czyli szukam dalej ... szkoda 🙂
minerwa w Belfegorze nie ma juz pensjonatu od dawien dawna :/

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się