Atos - uwaga! Firma nieuczciwa!

najwyrazniej jestem kolejny oszukanym klientem 🙁

ze tez wczesniej nie widzialam tego watku na forum ..
Dla osób mających złudzenia - polecam lekturę 🙂

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,93316.0.html
Ona bardziej śledzi ten wątek niż sami 'oszukani' przez nią  😉


Każdy sklep śledzi volte 😉

Natomiast Ja dałam Pani szanse i się sparzyłam..nie mogłam doprosić się pasza, potem miałam obiecany worek gratis za czekanie, w końcu po miesiącu dostałam jeden.
deborah   koń by się uśmiał...
09 kwietnia 2014 07:39
"dobrze zarabiający sklep internetowy" 😉 100% wpływów to zysk bo towaru nie kupuje i nie wysyła 😉
ooo, zeszła z ceny 😉

już jakiś czas temu natknęłam się na "Nowy Atos", więc trudno powiedzieć, co jest przedmiotem sprzedaży (jeden sklep czy oba) i w związku z tym czy Kuzynowska zniknie z rynku 😉
"dobrze zarabiający sklep internetowy" 😉 100% wpływów to zysk bo towaru nie kupuje i nie wysyła 😉


deb, lubię to!  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
Witam,
No i też się dałam naciągnąć. Mam propozycję zgłoszenia pozwu zbiorowego przeciwko pani Monice Kuzynowskiej. Kpi w żywe oczy. Pisanie kolejnych oburzonych postów nikomu nie pomoże. Kto ma ochotę zadziałać? Nie można robić prezentów wściekłej babie!!! Myślę, że każdy wolałby wydać swoje pieniądze na inne sprawy.
Chętnie się tym zajmę. Pozdrawiam wszystkich.
wydaje mi się ze jak kupi się u podkowy to tez będzie dobrze  😀
I ja następna  😤 ponad miesiąc czekam na przesyłkę ,żadnego kontaktu 😕 Znalazłam na facebooku,szkoda że tak daleko mieszkam zrobiłabym nalot tej babie !
gdzie to zgłosić że naciaga ludzi,oszukuje? na policję?Witam,
No i też się dałam naciągnąć. Mam propozycję zgłoszenia pozwu zbiorowego przeciwko pani Monice Kuzynowskiej. Kpi w żywe oczy. Pisanie kolejnych oburzonych postów nikomu nie pomoże. Kto ma ochotę zadziałać? Nie można robić prezentów wściekłej babie!!! Myślę, że każdy wolałby wydać swoje pieniądze na inne sprawy.
Chętnie się tym zajmę. Pozdrawiam wszystkich.

maszka masz racje przecież powinna zamknąć działalność

Drodzy Państwo, Witam
Znalazłem ten wątek za późno.
Jestem kolejną oszukaną osobą, zgłosiłam sprawę na Policję - zajmują się tym w wymiarze indywidualnym.
Jednak jestem tez zainteresowana kontaktem z osobą, która zajmuje się pozwem zbiorowym.
Uważam, że trzeba podjąć działania wspólne. Trudno mi wyłowić z wątku tę informację.
Nie wiem też jak się sensownie zorganizować? Czy faktycznie ktoś przygotowuje pozew zbiorowy?

pozdrawiam
A
Postanowiłam zaryzykować .... chyba lubie hazard.... i kłopoty były, ale po wielu trudach  paczke dostaałam po  miesiącu ( to chyba priorytetem nadana)....  😅

Osoby, które nie odzyskały pieniędzy .... w moim odczuciu sensownie będzie tak:

1. założyć grupę zamknięta na fb- Poszkodowani przez ATOS.SKLEP
( nie każdy korzysta z forum, ale prawie każdy wchodzi na facebooka i sprawdzamy też tam sklepy, wiec miło będzie gdy zamiast sklepu, zaistnieje grupa antyatos) i zebrać tam zainteresowanych działaniem ludzi
ułożyć klucz i od osoby do osoby wysyłać pismo z ogólnym opisem sprawy do którego kazdy załączy swój przypadek, wydrukuje zamówienie złożone mailem, lub ze poszło na koszyk sklepu, potwoerdzenie przelewu, ewentualną korespondencję, poświadczyć własnoręcznym podpisem i słać do kolejnej osoby ( trzeba pomyslec o zapezpieczeniu, aby nie powołało się w nieoodpowiednie ręce, więc może.... najpierw niech tażdy chętny wpisze sie na re-volcie, zeby był do zlustrowania... tu sie prawie wszyscy znają...). Pismo zebrać w 4 egz.- wiele instytucji moze zainteresować
Kto udziela się na innych forach tez można posmarować o atosie i wrzucić namiary na grupe
2. Gdy osób będzie wiele, a kwota pokaźna wysłać do Urzędu Skarbowego,... w dniu złożenia zamówienia i wpłaty na konto, monika k. miała obowiązek wystawić każdemu paragon lub fv i wysłać z towarem ( tj, obowiązek podatkowy), nie zrobiła tego więc wyłudziła od Was kasę i oszukała Skarb Państwa ukrywając dochody, monika k. 14.04.2014 o godz. 12:39:56 zamkneła działalność więc atos sklep już nie istnieje, ale monika k.  KPIR ma obowiązek przechowywać 5 lat, PIT36 za 2013- potwierdzi popełnienie przestępstwa skarbowego, za co grozi duuuża kara pieniężna i sprawa karno-gospodarcza
namiary na urząd skarbowy- wg rejonu po adresie z wpisu
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=03b778db-fea0-4523-b9d6-a80f5ce3dbfd

3. Takim materialem na perno zajmie się policja jeśli będzie dotyczyć wielu osób to tym bardziej... przekarze do Pana Prokuratora
4. Jeśli wybrana osoba zgłosi te materiały do KRD też gdy zrobicie zrzutkę ( dodam chętnie swoje 3 grosze) na 99% wpiszecie ją do rejestru ( trzeba z nimi negocjować stawkę , że to w czynie społecznym, aby przestepca znikną z rynku handlu internetowego),
5. udowodniona  chęć zakupu przez internet, z potwierdzeniem przelewu, to umowa zawarta na odleglość - wszystkie osoby, które zrezygnowały drogą pisemną ( mail też) z realizacji zamówienia z winy sprzedającego składając reklamację ( dot, zamowień niezgodnych z regulaminem sklepu atos) powinny otrzymac zwrot gotówki- wraz z ustawowymi odsetkami-
http://pl.wikipedia.org/wiki/Odsetki_ustawowe, należne od 1 dnia po terminie wskanym przez poszkodowanego w reklamacji

6. Jako dodatkową niespodziankę proponuje wysłać w umówionym dniu ( tygodniu) do moniki k. kazdemu zaiteresowanemu list/ mail z informacją o wezwaniu do spłaty zadłużenia wraz z odsetkami od dnia X wynikające z zamówienia w dniu x towaru x w sklepie x prowadzonym przez monikę k. z numerem konta x i np . z terminem płatności 7 dni ( pocztą polską, zeby cała jej wieś wiedziała ze to oszustka- z dopiskiem dodatkowo na kopercie- PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO SPŁATY ZADŁUŻENIA oraz mailem- zeby nie zapomniała !!!!!!!!!!!!!! tak jak o przesyłkach

I to chyba wystarczy, kto zawzięty i zaczyna piekiełko? 🤬
Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy niezwłocznie dopiszę ....
Jeszcze sama zainteresowana bedzie prosić o ugodę i zadeklaruje spłatę  roszczeń na drodze polubownej

http://nowy.atos.sklep.pl/  jak grzyby po deszczu wyrastają te muchomory internetu- UWAGA NA WSPÓLNIKA MONIKI K. chyba ze prowadzi sprzedaż bez zarejestrowanej działlności, to kolejne przestepstwo,
znając jej "zadady"( a raczej ich brak...) pewnie znalazła jelenia...


Aha. 7. Do wszystkich Markowych Producentów- dostawców Moniki. K. można podesłać mail zbiorowy od poszkodowanych którzy kupowali żekomo te marki w jej sklepie, to psuje ich wizerunek i poważne firmy  nie będą się raczej na coś takiego godzić...
Jeśli wogóle legalnie posługuje się materiałami graficznymi za wiedzą i zgoda producenta...

🤣
Kto ma czas ...do zobaczenia na grupie Poszkodowani przez ATOS.SKLEP na facebooku
z niecierpliwością wyglądam założyciela
Dziękuję za wsparcie organizacyjne. Faktycznie sprawa jest dość trudna, bo jej fundamentem jest oszustwo i brak zaufania.
Zakładam jednak, że skoro jesteśmy oszukani to właśnie elementarnym zaufaniem do ludzi się kierujemy, które w tym wypadku zostało wykorzystane.
Nie ma mojej zgody na to. Mam nadzieję, że uda się nam zadziałać. Najlepiej gdyby naszą sprawę wziął w ręce jakiś oficjalny prawnik, adwokat, komornik - windykator.
Spróbuję kogoś takiego znaleźć - może Policjant, który zajmuje się moja sprawą chciałby dołączyć też innych poszkodowanych do sprawy.  I do niego wtedy moglibyśmy kierować naszą papierową dokumentację. Musimy jednak mieć wyobrażenie o skali procederu.
Czekamy zatem na zgłoszenia poszkodowanych (tych na małe kwoty także) i proszę o pomoc wszystkich, którzy mogą zweryfikować zgłaszające się osoby.
Czy robimy to już na fb? Nie jestem zbyt biegła w korzystaniu i znajomości funkcjonowania zasad prywatności portali społecznościowych.
Jak rozumiem nasza aktywność tutaj jest obserwowana i nie mamy możliwości tego uniknąć. Pozdrawiam wszystkich - prawie wszystkich ;>😉
Po 6 tyg dotarła przesyłka  😅
Cześć Wszystkim!!
Jestem kolejną naiwną, która nie sprawdziła firmy przed zamówieniem🙁
Dołączę się do każdej akcji przeciwko Monice Kuzynowskiej (jeszcze baba została rolnikiem roku)..

Mogę założyć grupę na fejsie jakby co.

Jeszcze taką ciekawostkę znalazłam. Domniemam, że pan Dariusz to brat, mąż?
http://www.technikanurkowania.pl/forum/printview.php?t=3022&start=80&sid=3b643f23f1c2bb538588d19741056559
Witam,
Już myślałam, ze wątek się urwał i pani Kuzynowska z naszych pieniędzy będzie sponsorować sobie miłe życie. Utworzę grupę na fb jak proponowała koleżanka z posta powyżej. Nie korzystam z z fb, więc dajcie chwilę żebym się nauczyła jak to zrobić. Grupę, jak założyć to juz wiem tylko jak dodać do niej osoby zainteresowane procederem?
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 maja 2014 09:26
zgłaszajcie sprawę na policję, wszyscy. Każdy ma drobną kwotę, ale jak się tego sporo uzbiera to zrobi się czyn ciągły i zajmie się tym prokuratura na poważnie.
a zgłaszając podajcie na Policji namiary na tę grupę na fb, albo dane poszkodowanych, bo Policji czasem nie chce się szukać na własną rękę
Popieram zgłaszanie na Policję sama to zrobiłam i wierzę, że zostaną podjęte działania. Jutro porozmawiam czy Mój Pan Sierżant jest zainteresowany zgłaszaniem się innych poszkodowanych - to byłoby najwygodniejsze - gdyby można było wysyłać materiały dowodowe bezpośrednio na adres Policji ale w jedne ręce, żeby skumulować oskarżenia.
Do mnie zgłosiło się już kilka osób poszkodowanych na prywatnego maila. Trochę na razie nie ogarniam, bo mam listy prywatne na forum i na mailu i nie zawsze kojarzę osoby. Faktycznie ogłoszenie jest dopiero od kilku dni także czas na zorganizowanie się ludzi jest potrzebny. Proponuję piszcie do mnie na maila z krótkim opisem sprawy, kwota zadłużenia, termin, zgłoszenie. Chyba że jest ktoś na forum, kto jest liderem i chciałby się tym zająć. Trochę obawiam się, że ze względu na brak rozeznania towarzyskiego wprowadzę konia trojańskiego ;>😉 Mogę zrobić listę mailową wszystkich osób jeśli się zgodzicie i przekazywać bezpośrednio maile bez FB, z którym tez słabo sobie radzę.
Pozostaje jeszcze kwota odszkodowania za straty moralne, którą egzekwuje się w ramach procesu cywilnego.  I tu mogłoby nas być wielu nawet ci którzy czekali długie miesiące i w końcu otrzymali przesyłki. Gdybyśmy przekazali odszkodowanie na cel charytatywny na przykład Schronisko dla Koni itp. to Sąd mógłby być szczodry!!!
pozdrawiam i proszę o pospolite ruszenie ;>😉


Jeszcze taką ciekawostkę znalazłam. Domniemam, że pan Dariusz to brat, mąż?
http://www.technikanurkowania.pl/forum/printview.php?t=3022&start=80&sid=3b643f23f1c2bb538588d19741056559

obśmiałam sie po pachy... choć czy to jest smieszne? 🙁
tak, to o jej ośrodku. polecam poczytać odpowiedzi mkuzun (poziom i styl znane klientom atos - w koncu osoba, czyli i podejście do klienta to samo...). ktoś opisał jakie skandaliczne warunki są w tym ośrodku, syf, kasa z gory i dostajesz nie to co obiecane (skąd to znamy?)
i obrażeni też zainterweniowali ....
Szanowni Państwo,
Jak widzę sklep Atos zniknął z internetu, pani K. też chora i w szpitalu, czyżby szykowała nową firmę w innej branży ;>😉
Jestem po rozmowach z adwokatem, nawet dwoma i policją.
Oczywiście możemy zrobić proces cywilny i domagać się odszkodowania. Jednak wymagałoby to podpisu każdego z nas u Pełnomocnika.
i tu na razie widzę problem, bo każdy musiałby podjechać i złożyć ten podpis.
Jednak Prawnicy są przekonani, że sprawa jest karna i kwalifikuje się do kategorii przestępstwo z kwalifikacją wyłudzenie o ile dobrze zapamiętałam.
I jest ścigana przez Prokuraturę. I według moich ustaleń najsensowniejszą rzeczą w naszej sytuacji jest zgłoszenie tego faktu właściwej Prokuraturze.
Tak doradził mi Policjant prowadzący moją sprawę. Każdy powinien wysłać materiały dowodowe czyli maile, przekazy pieniężne, przelewy i co tam mamy wraz z listem przewodnim
czyli zawiadomieniem o przestępstwie. I tyle - warto umówić się i zrobić to w jednym terminie, żeby ich zasypać skargami, z których każdą z osobna można zignorować, bo są na małe kwoty i dodatkowo próby zwrotu pieniędzy można zinterpretować na korzyść firmy atos. Jednak już wielu skarg nie można tak potraktować, bo świadczą jednoznacznie o cynicznym procederze. Oczywiście będą w tej sprawie przesłuchania, które mogą się odbyć u każdego na miejscu, gdyż możemy skorzystać z "pomocy prawnej" miejscowej policji.
I to tyle. Kto gotów poproszę o wieści na priva. Przygotujemy się, skrzykniemy i wyślemy.


P R O K U R A T U R A  O K R Ę G O W A

W  S Z C Z E C I N I E

ul. Stoisława 6;

70-952 Szczecin


Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
21 maja 2014 07:50
jeśli już ktoś to zgłosił to zapewne jest nr sprawy (nr akt) która już jest w toku. Dobrze byłoby znać ten nr i przy każdym kolejnym zgłoszeniu podobnego przypadku z tą panią podawać informację, że sprawa jest w toku pod nr akt xxx w Prokuraturze xy. Wówczas wszystkie przypadki zostaną połączone.

to znacznie ułatwi postępowanie i jak pisałam- będzie to czyn ciągły, za który zaostrza się karalność (kara jest wyższa). Mało tego jak wyjdzie akt oskarżenia, składać wnioski o obowiązek naprawienia szkody, wówczas można już przed sądem karnym odzyskać kasę. Za niewykonanie tego obowiązku sąd nakłada na skazaną kolejne kary z aresztem włącznie

Z wyrokiem karnym ewentualna sprawa cywilna idzie bardzo gładko, bo nie trzeba samemu udowadniać przez SC co i jak i gdzie i ile.

Pamiętajcie, że nie jest ważne gdzie zgłaszacie na policję, możecie w swoim komisariacie, jeśli podacie nr podobnej sprawy to prokuratura powinna je połączyć.

Ewentualne zeznania/przesłuchania odbywają się na zasadzie pomocy prawnej w Waszym miejscowym komisariacie, nawet jeśli sprawę będzie prowadziła Prokuratura w Warszawie.

Jeśli ktoś będzie wezwany na rozprawę w Sądzie poza własna miejscowością to może żądać od Sądu zwrotu kosztów dojazdu
powodzenia
Właściwa dla naszej sprawy, ze względu na siedzibę firmy jest:

Prokuratura Rejonowa w Stargardzie Szczecińskim
ul. Czarnieckiego 32
73-110 Stargard Szczeciński
Adres e-mail:  pr.stargard-szczecinski@szczecin.po.gov.pl


Witam wszystkich, niestety nie przyłączę się do tego aktu zbiorowego (a szkoda...), bo już na prawie samym początku funkcjonowania firmy się przejechałam w sposób osobisty... ale jedna z osób pytała o p. Dariusza - to jej ojciec 🙂 życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że Wam się uda!!! trzymam kciuki!!!!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 maja 2014 15:26
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/29945


podejrzewam, że to atos raz jeszcze....
derby, to źle podejrzewasz 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 maja 2014 19:31
no to tyle dobrze;-) Bo już wszystko w zach-pom mi się z atosem kojarzy nie wiem czemu🙂
niedobrze, bo ja też z zach-pom  😜
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 maja 2014 19:51
wszystko mam na myśli "sklepy" hihi
CIACH - Ogłoszenie
deborah   koń by się uśmiał...
26 maja 2014 12:23
sznurek chętnych  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się