Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Gillian   four letter word
01 maja 2016 09:33
Dementek, metoda na kukłę jest dość powszechnie stosowana, nie wiem skąd to zdziwienie 🙂
http://olx.pl/oferta/daw-mag-hubert-CID767-IDfe87j.html#0fb577603c

cytuję : "skóra już nie jest najnowsza "wypierdziana" "
To normalne określenia pomagające sprzedać siodło?  🙄
Hahaha, dawno już się tak nie uśmiałam  😂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 maja 2016 16:50
A mnie to zniesmaczyło jakoś :/
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 maja 2016 19:59
U nas tak sie mówi na wysiedziane siodlo, które jest ubite w odpowiednich miejscach od dosiadu.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/59783?

Ciekawie opisane umiejętności jeźdźca 🤔
rudziczek   Małe i duże.
04 maja 2016 13:28
Nie wiem, czy umiem "poskładać konia po przepuszczeniu". Może umiem... w sumie nieźle pracą za to składanie koni. Myślicie, że to bardziej skomplikowane niż składanie długopisów?
rudziczek, wygrałaś Internety 😂
desire   Druhu nieoceniony...
04 maja 2016 13:34
a do poskładania konia to nie trzeba mieć uprawnień i być wet-chirurgiem tak jakby? 😉
desire, nie wiem, po przepuszczeniu to może już nie
Może do przepuszczenia potrzebne uprawnienia lekweta? 😉
Nie no, dziewczyny, weźcie bądźcie poważne... Koń ma być NA przepuszczeniu, a nie PO przepuszczeniu.
Myślę, że tu są wymagane jakieś kwalifikacje logistyczne, żeby konia na to przepuszczenie z sukcesem doprowadzić i tam wsadzić.
A potem już można go poskładać.
Ale przepuszczeniu przez co? Poskładaniu jak? To o to chodzi? 😁

Kurde, chyba nie potrafie polskiego 😉
Co on ma z pyskiem 😲 Masakra 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
05 maja 2016 08:56
Pewnie skrzywil sie w lonie matki, tu na forum tez mamy takiego konia.
http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2016/05/poszukiwana-osoba-do-ujezdzenia-klaczy.html
może jest ktoś chętny do ujeżdżenia dwóch kobył za jajecznice?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 maja 2016 11:37
Hahaha dobre 😀 zakwaterowanie też mi się podoba 😀
Biere!  🏇 🏇 🏇
O, słynna Indianka!  🤣
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
05 maja 2016 13:30
Na samej jajecznicy to ciężko cały czas jechać... Podoba mi się zakaz składania donosów.
No i chyba jednak Thoreau miał na myśli nieco inne miejsce pisząc Walden.
Była notka o tym że miała pożar w tej swojej chacie  😲 Więc u niej tylko coraz gorzej. Zamiast skupić się na ogarnięciu tego bałaganu, marnuje energię na jakieś pisma sądowe i donosy.
'Zakwaterowanie w Twoim namiocie, na mojej łące...'  😂

edit: Dziewczyny, wszystko mi opadło  😵. Napisałam do dziewczynki z ogłoszenia, które wrzuciła blucha. Gdyby ktoś chciał, mogę podrzucić screena do wglądu na PW  😁
A ja sie serio zastanawiam czy by sie wogole dalo, te konie zajezdzic w takich warunkach. No i w tym wieku. I czy po zajezdzeniu, Indianka bez umiejetnosci jezdzenia dala by potem sama rade je jezdzic.
Mam wrazenie ze z najstarszymi to nawet moj kolega od porabanych koni , moglby miec problem, zeby nie byc na glebie.
vissenna   Turecki niewolnik
05 maja 2016 15:59
KaNie po prostu brak Ci ambicji! W dwa miesiące na wakacje masz tylko ujeździć klacze, nauczyć ich właścicielkę jeździć konno a wszystko to bez sprzętu (siodło weź swoje), bez nawet lonżownika! Ale za to możesz mieszkać na polu, myć się w strumyku i jeść jajecznicę 🙂 No i spora dawka adrenaliny!

Nam za pracę za granicą płacą grube hajsy, ale dla Mazur możesz to poświęcić  😍
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 maja 2016 16:04
Lady Lawenda, ciężko, ciężko. Dlatego dorzuca gratis ziółka na wzmocnienie 😀
amnestria   no excuses ;)
05 maja 2016 16:09
Indianka Wam odpowiada w komentarzach 😀 na swoim blogu 😉
Vissenna
Kurde. Wroce z urlopu i skladam wypowiedzenie! 😉
Ale troche jednak mnie przeraza ta zmiana wiesz. Nie wiem czy bardziej sie boje koni, Indianki czy jajecznicy...
vissenna   Turecki niewolnik
05 maja 2016 16:13
Mnie najbardziej onieśmiela te romantyczne kąpiele w strumieniu. Brzmi jak reumatyzm  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się