Ogłowia

Czy ktoś ma to ogłowie ? http://tiny.pl/qzkj8
anetakajper   Dolata i spółka
20 stycznia 2015 07:11
Czy ktoś ma to ogłowie ? http://tiny.pl/qzkj8


Mam. Miód! miękkie, dobrze wykonane. Świetnie się układa. Nachrapnik jest bardzo miękki.
o super wieści anetakajper 🙂 muszę wybrać coś na wymianę po reklamacji innego ogłowia 🙂 to bardzo mi się podoba, co prawda szukałam jaśniejszego, ale nie można mieć wszystkiego.

edit. dopisek

no to zamówione, jutro mam do odbioru 🙂
Czy ktoś mi może powiedzieć jak małe są ogłowia BR/Premiere w rozmiarze COB? Mam niezły dylemat, przy czym mam konia z kosmicznie dziwną głową 😉. Nachrapnik powinien w obwodzie być taki jak cob (a hanowery to w ogóle pony 😉), ale rozstaw pasków policzkowych nachrapnika nie może być zbyt mały, bo paski wejdą mu na oczy. Z drugiej strony mierzyłam ostatnio zdecydowanie malutkiego fulla to nachrapnikiem owinęłam go dookoła w razy. 🙁. Kupowanie ogłowia to jakaś zmora.
epk a może spróbuj z fullem Busse, bo one z założenia mają mniejsze nachrapniki niż inne firmy.
palemka, niestety busse nie mają profilowanych nagłówków - przynajmniej te, które mi się podobają. Ogłowie musi mieć profilowany nagłówek, bo rudy ma głęboko osadzone uszy i wszystkie zjeżdżają mu na nie.
A to reczywiście, faktycznie nie kojarzę takich w busse.
epk, mój koń ma malutką głowę,ale jest jednak dużym koniem,nie kucem i ma wszystkie swoje BR-y (kingston,munsztukowe i hanowera) w r.cob-moim zdaniem są one dosyć duże,po rozciągnięciu nachrapnik w munsztuku zapinam na ostatnią dziurkę,a nie na drugą.Jedyne co zrobiłam,to zamieniłam naczółki w każdym-pomijając już blingi i inne takie,po prostu akurat ten element był na niego za mały.

Nie wiem,gdzie zapytać,więc zapytam tu: (zdjęcie z internetów)

Co to, do jasnej anielki jest?  😲

Kastorkowa   Szałas na hałas
20 stycznia 2015 18:58
Dressage Life wygląda jak ręcznie robione to klik
epk, koleżanka ma coba Premiere, wg mnie jest raczej spory (za wyjątkiem naczółka, który powinien być opadający, a nie jest 😉). Poprzednie ogłowie (nie mam pojęcia, jakiej firmy) mieli full. Tzn. koń ma stosunkowo małą głowę, ale taką... pomiędzy. Jeśli chcesz i nie zapomnę, to mogę Ci jutro pomierzyć.
sumire, DressageLife, dzięki. Zamówiłam już coba 🙂. Poczekamy zobaczymy. Ogłowie mam w masakrycznym stanie swoje - mam nadzieje, że nowe będzie ok.
Dziewczyny czy z munsztuków w eko cenie z wodzami to aktualnie nic już nie ma poza Wembley?
Toscana okazuje się mityczna, jest tylko w Mustangu cob, a cała reszta sklepów ma bo najwyraźniej nie zauważyła że wycofali... 🙁 może ktoś gdzieś widział?
a Premiere  z BR?
epk, teraz miałam ogłowie Premiere i już nie chcę to raz.
A dwa zero lakieru.
Najbardziej chciałabym paski nad potylicą a nie klasyczne, i szeroko podszytą potylicę.. I znalazłam to w Toscanie :{
Mam dostęp do Schockemohle New Orleans ale bez wodzy, a same wodze to lekko licząc 200-300zł.
Takie jest perfekcyjne ale nie moja kieszeń
Anaa, właśnie to była moja ostatnia nadzieja ale.. dopiero co sprzedali ostatnie 🙁 jeszcze DressageLife w swojej uprzejmości ma się dowiedzieć o używanego fulla ale liczyłam na nówkę 🙂
Wczoraj pół Polski obdzwoniłam i wszędzie to ogłowie jest wirtualne.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 stycznia 2015 16:07
Czy wie ktoś gdzie mogę dostać ogłowie (nie munsztukowe) z takim gładkim, prostym, klasycznym, nielakierowanym nachrapnikiem, jakie jest w ogłowiu Schockemohle Malmo-P?
Czy ktoś się orientuje czy Pana Marka na Ursusie nadal można znaleźć pod tym adresem: ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 51 ?
zamowkantar tak, byłam tydzień temu 🙂tylko lepiej zadzwoń zanim przyjedziesz, żeby był
dzięki aniaaa bo miałam po prostu pojechać 🙂
lusia722, a inne szoki?
lusia722, może  BR? Mamy od nich   taki  nachrapnik :
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 stycznia 2015 23:34
Burza zwykłe ogłowia mają bardziej wypukłe. Passier ma kilka modeli takich  💘 😍 😜, ale ceny zdecydowanie nie dla mnie.
anai ładne, ale raz cena dwa chciałabym jeszcze trochę spłaszczone.
Cenowo do max 400zł szukam.
lusia722, a takie Horze ?
Hooks też ma kilka takich spłaszczonych w ofercie.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
22 stycznia 2015 12:58
kujka   new better life mode: on
22 stycznia 2015 17:21
Burza, a to horze co ja mam? Jakby na jakiejs promo wyrwac?
bjooork, słaba potylica, cienka ale b. ładne i lubię Busse. No ale cob 🙁

kujka, które masz? 🙂
karolciaequilano   marzenia się spełniają
25 stycznia 2015 15:24
[s]Mogłabym prosić jakieś namiary na dobrego rymarza, który wykona mi ogłowie z lakierowanym nachrapnikiem?z góry dziękuję   :kwiatek:[/s]

edit. już mam 🙂
Czy ktoś poza BR posiada nachrapnik munsztukowy symetryczny? Szukam NIE lakierowanego 🙁
Burza, ponieważ ciągle poszukuję symetrycznego nachrapnika meksykańskiego, przeszukałam zasoby netu i powiem tak. Nachrapniki symetryczne są w wielu ogłowiach, BR, equipe, wembley, HKM. Ale kupić osobno można BR, Dyon. Ewentualnie daw maga (zamawiasz normalny i w uwagach piszesz, że chcesz zapięcia z dwóch stron).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się