Końska rewia mody cz. VIII (2014)

hallo kochani,

od jakiegos czasu czytam Wasze forum i ogladam wspaniale fotki, dlatego wpadlam na pomysl, zeby was o cos poprosic.
Pochodze z Niemiec i w 2010 roku powolalam do zycia strone internetowa o konich i trendach, zeby zebrac i stworzyc centralny zbior fotek koni w roznych kolekcjach. Ta strona stopniowo sie powieksza i planowana jest na tlumaczenie w roznych jezykach. Trendy z koniami sa znane poza granicami NIemiec i chcialabym je rozszerzac i rozwijac dalej, w pierwszej linii poprzez zbior obrazow.
Dlatego chcialabym zapytac, czy znajda sie chetni zainteresowani nasza strona (to jest wspolny projekt wszystkich, ktorzy zamieszczaja swoje fotki), aby wspierac strone i mnie w programowaniu i zamieszczaniu fotek.

Kazda fotka otrzyma wlasne logo ze strony oraz ochrone praw autorskich.

Kazdy fotograf i wlasciciel konia bedzie na zyczenie wymieniony i oczywiscie prawa wlasnosci fotki zostana zachowane.
Jesli jestescie zainteresowani strona i projektem, i byc czescia trendow koni, bede wdzieczna za kontakt ze mna poprzez email: kontakt@pferdetrends.com (czekam na fotki w formacie poziomym minimum 640 x 480 pixeli i format pionowy 480 x 640 pixeli) . Poniewaz zupelnie nie znam jezyka polskiego i ta prosba jest tlumaczona po przyjacielsku,
prosze was piszcie po angielsku lub niemiecku.

Prosze o podawanie marki produktów, jaki producent itp. Takze fotki oglowia, uzdy sa mile widziane na stronie.
Duze ale i male marki artykulow jezdzieckich znajda miejsce na naszej stronie.

Warto zobaczyc
serdeczne pozdrowienia 
wątek zamknięty
Budlejowe_love bardzo ci dziękuję  🏇  🏇  🏇  🏇  🏇  dzięki tobie upolowałam  😁
wrzucę przy okazji ustrzelone foto ostatniej kolekcji 🙂 Brillant espresso blue na żywo mnie zachwycił, leci do mnie także big square i dwie derki w tym kolorze- to chyba najładniejszy odcień niebieskiego jaki do tej pory wyszedł!





wątek zamknięty
Klami, czy ta derka schockemohle jest z grubego polaru?
Precelek,  👍 niezła kolekcja 😉
wątek zamknięty
Precelek, łoo jezu, Espreso blue to istny szał!!!
wątek zamknięty
Do tamtych poważnych derek dorzucam też , ciut mniej poważną 😉 I na serio nie wiem, co wybrać.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2014 20:09
anai zdecydowanie ta ostatnia (grey melange/orchid) śliczna jest

Precelek szałowa kolekcja, a ten blue rzeczywiście jest prześliczny  🙂
wątek zamknięty
Precelek, super kolekcja.
wątek zamknięty
Precelek, wow! ja ciągle czekam na zdjęcia na modelu ;-)

Eskadron cd ;-)
wątek zamknięty
Precelek zua kobieto! nie kuś bo ten pasiak do mnie macha 😀iabeł:

A co do Eskadrona, to mogli by w końcu zrobić normalne, stonowane pady a nie: tu gwiazdki, tam kropki, tam znowu jakieś flagi  🤔 jak ktoś ma łaciatą krowe zamiast konia to ciężko cokolwiek wybrać... podobają mi się niciaki pikowane jak cottony, tylko ta lamówka w kropki-God why! Chyba przerzucam się na szokmole i eurostary:p
wątek zamknięty
Czemu BigSquare'y z nowego CSa są takie... ehh... piękne!
No ludzie 🙁 znowu bez kasy będę aż do następnej gwiazdki...
wątek zamknięty
katija, rost 🙂

Ale fajne te pady w wąskie pasy plus niciakowe w kropki- super! Ale bazowe kolory- bleee znowu.
wątek zamknięty
anai, polar jest bardzo fajny, ale nie powiedziałabym, że jest gruby. Cos między np. zwykłym Eskadronem a podwójnym.

Co do Eskadrona, cóż... tradycyjnie podobają mi się BigSquary, ale pewnie sa równie malutkie co z wcześniejszych kolekcji, więc moge sobie darowac.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 sierpnia 2014 09:15
Rany, ale ten Eskadron kombinuje w tej kolekcji, tak pstro to jeszcze nie było 😵 Te nowe wzory w ogóle do mnie nie przemawiają...

larabarson, bardzo dziękuję 🙂

anai, pięknie dziękuję 🙂 Ja bym wzięła albo ten ostatni polar Eskadrona, albo szokmola 🙂

harja, dziękuję 🙂 Kubie pięknie w Raspberry!

Precelek, piękna kolekcja, gdzie ci się to wszystko mieści? Ja mam zawsze niezły problem z upychaniem rzeczy po szafach 🙂

wątek zamknięty
GosiaG mi się siwek podoba w obu zestawieniach a ogłowie bym Ci ukradła, co to za model?


Rudzik to BR Bentheim (http://br-konie.pl/oglowie-bentheim/produkt/6/), tylko dokupiłam naczółek typu blink bling, bo oryginalny mi się nie podobał.
Zarówno z naczółka (straszono mnie że cyrkonie odpadają- nie stracił żadnej ) jak i ogłowia jestem bardzo zadowlona. Mają prawie rok, konserwuje je raz na 2 miesiące, czyszczę wilgotną chusteczką białe części po każdym treningu i jest jak nowe. Ślady zużycia wiać jedynie na skośniku.
wątek zamknięty
Dziewczyny, gdzie dostanę owijki NEONPINK z eskadrona w dobrej cenie? Tam gdzie są przeceny to nie znalazłam tego koloru 🙁 może ktoś widział? Dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia, dziękować :kwiatek:
mam jeszcze Suchego w Atlanticu, uwielbiam ten kolor na siwkach!

wątek zamknięty
ten brąz eskadrona będzie mój  😀iabeł:
wątek zamknięty
Precelek super kolekcja! 😀 Strasznie kusi ten polopad expresso-banana  😍
harja ahh, masz atlantic green - zakochałam się w kolorze! Jak Ci się znudzi i będziesz chciała sprzedać, to wiesz, do kogo się zgłosić  😁

Nas tu daaawno nie było, pokażemy się w niciaku Navy:
wątek zamknięty
Nocte, mam, mam, juz bardzo długo, czaprak niesprzedawalny 😀iabeł:
wątek zamknięty
harja, raspberry ładny, ale atlantic green szałowy!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 sierpnia 2014 19:23
harja, w Atlanticu bosko! 🙂

Nocte, fajny ten Niciak, granat zawsze w modzie 🙂
wątek zamknięty
Nieee.... nie dosć, że burgund to  kropki, nowy niciak mój, nawet z tak mocno średnim rysunkiem konika - znowu  🙄 Coś od kilku kolekcji więcej skupiają się na innowacjach, niż fajnym dopracowaniu. Mam fioła na punkcie kropek i mimo, że oglólnie koncepcja nowych wzorów śednio mi leży, to no... kropki  😍  🤔wirek:

harja - jak zwykle pięknie  😍 I super fajną masz grafikę w pasku z podpisem 😀
wątek zamknięty
harja, powiem tyle  😍 😍 😍 😍 😍
wątek zamknięty
harja, bosko 💘 Atlantic śni mi się po nocach 😜

Wanesska w polo padzie Stars  🙂
wątek zamknięty
harja przepięknie 💘
wątek zamknięty
anai, jeśli jeszcze nie kupiłaś derki, to w equishopie w zakładce outlet jest sporo promocji na eskadronowe derki 😉 😉



edit. zmieniłąm link na napis, bo nie chciało się skrócić
wątek zamknięty
anai, w którymś z tych czarnych będzie obłęd! Szarak w czerni - mega elegancko!
harja, atlantic super! 💘
Precelek! 👍
Co do niebieskiego brillianta - dla mnie blue jest idealnym odcieniem niebieskiego, ale ten brilliant... No nie podobał mi się. 😡 Świecił się, jak choinka i przy tym niebieskim jakoś to kiczowato mi wyglądało, a w połączeniu z tym brązem jeszcze... No nie. Ale to chyba dobrze dla portfela. 😁 Za to brillianty espresso, banana i toffe, jak dla mnie szał, tylko nie ubiorę w nie siwka (no może espresso by dał radę). 😁
A nowy Eskadron nawet ładny. Fajny granat i ciemny brąz z CS, burgund z Nici. A NG nigdy mi się nie podobały.

+ Wrzucam siwego bambusa w śliwce (a niby nie lubię fioletów...) Jarpola.

W owijkach zawiniętych szybko, więc brzydko (bo chodził w ochraniaczach). 😡

I jeszcze raz w mazarine blue Yorka, ale w słońcu, gdzie wygląda bardziej niebiesko. 🙂
wątek zamknięty
SmalecTropikalny - super kolory na siwka! Pięknie mu w śliwce,a mazarine blue ma jaden z ładniejszych odcieni niebieskiego jakie widziałam  💘
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny, miło, że wam też się podoba 😉 :kwiatek:
SmalecTropikalny, śliwka ładnie, ale jeśli fiolet, to prędzej widziałabym go w oberżynie 🙂 za to w niebieskim szał!
Fufu, super w gwiazdkach
keirashara, taka grafika chodziła za mną i chodziła, aż w końcu sobie ją "wydłubałam" 😁 :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2014 12:49
Fufu, super - uwielbiam gwiazdki 🙂

SmalecTropikalny, a przecież fiolet na siwkach wygląda obłędnie i powinien być podstawą dla tej maści 😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.