Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Bacik Też jestem ciekawa jak na koni, bo fajne połączenie się wydaje 😀
Nirv Bardzo ładnie w tym kolorze! 🙂
Ja się zastanawiam nad jakimś niebieskim- turkusem i w wyobrażeniu sobie tego na kucyku pomógł mi PS, co sądzicie dziewczyny ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
dairoxroxi, bardzo ładnie  🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 września 2015 14:08
Nirv, a idź ty, przez Ciebie spodobał mi się znów eskadronowy mint, w dodatku Pams ma podobny odcień gniadości co Lulo!  😫
Połowę kolekcji (poza czerwonościami i różami) to bym Ci oprowadziła! :P

Bacik90, nie moja bajka i nie obraź się - wg mnie takie oczodajne/jasne nauszniki to lekki koszmarek ;-) Ale o gustach się nie dyskutuje

Mówiłam, że w końcu upoluję, mówiłam!  😍


Jeszcze kiedyś dorwę dralona nugatowego, choćby tylko po to, żeby się nim przykryć zimą przy kominku...  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 września 2015 14:18
dairoxroxi, moim zdaniem będzie fajnie pasował u was turkus czy niebieski 🙂 Btw. jaki masz fajny avatar teraz! 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 września 2015 14:42
dairoxroxi ja bym Was widziała w czymś takim: (ponieważ NIESTETY akurat byłam w konfiguratorze Caballa :P)



wątek zamknięty
Bacik90, czaprak w takim kolorze może fajnie wyglądać na koniu, ale wg mnie nauszniki w tym kolorze to już trochę za dużo 😉 Pokaż na modelu! 🙂
Moon, akurat PRZYPADKIEM byłaś w konfiguratorze? 😁 świetny ten brillant.
wątek zamknięty
Moon, przepięękny jest ten czapraczek  😍
Ja dziś na zawodach zauważyłam kilka czaprakow equiline octagon bodajże (ten, w którym mozna sobie wszystko samemu wybrac) i mi serce pękło, bo wlasnie chciałam taki konkursowy kupić, a strasznie nie lubię mieć czegoś, na co akurat jest "szał..." 🙁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 września 2015 23:40
harja, no oczywicha, że zupełnym przypadkiem... 8-)
wątek zamknięty
Dziubdziuś w Laurii Garrelli toskana:

wątek zamknięty
budyń, piękny komplet pasujący do pięknego konia 🙂
wątek zamknięty
budyń zacnine ! Pasują mu te szarości 😀
wątek zamknięty
Nooo, fajnie wygląda, tylko szkoda, że szmaty nie moje 😂
wątek zamknięty
Udało się zapozować do zdjęć 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcia
wątek zamknięty
Lalka o ja cię, derka cud miód i pięknie na kasztanku wygląda 😍 Bordo to mój ulubiony kolor, chyba do burgundy z poprzedniej kolekcji dokupię sobie taką dereczkę... 😀
wątek zamknięty
Nie wiedziałam gdzie napisać, wstawiam tu bo mnie oburzyło. Ciekawe czyje to zdjęcie
https://m.facebook.com/518438284988257/photos/a.518789018286517.1073741827.518438284988257/518789001619852/?type=3&source=48
Sprzedaje zdjęcia eskadrona za 80zł? Czy zamiast czapraka ze zdjęcia wysyła własny wyrób? XD szmatoholik się nabrać nie da, ale reszta...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 września 2015 08:01
Lalka, pięknie! Muszę tą derkę też w końcu na swoim obfocić 🙂
wątek zamknięty
Naturalsi, toż to moje zdjęcie jest...
wątek zamknięty
Lalka - czerwień ładna, ale ta ostatnia dera prześliczna! Z której to kolekcji?  💘
budyń - to już wiesz, że aż się prosi sprawić sobie szarość na konia 😉
wątek zamknięty
Intuicja mnie nie zawiodła, czułam że to zdjęcie forumowicza z re-volty  😎.
wątek zamknięty
Naturalsi, mam nadzieję, że nikt się na to nie nabierze...
wątek zamknięty
harja, ja już widzę, że ta laska "sponsoruje" owijki i czaprak na jakimś fanpejdżu, więc hmmm :P
wątek zamknięty
Wniosek... harja będzie musiała oddać swoje  😂 no w końcu to te czapraki ze zdjęcia!
wątek zamknięty
szkoda, że z tych na fotce zostały mi aż dwa 😁
wątek zamknięty
Lalka, jak pociągniesz owijki trochę wyżej, pod nadgarstki i stawy skokowe, to się będą lepiej układać (pewnie będzie można pominąć jeden obwój dookoła stawu pęcinowego i nie będzie takiej "bułki" na dole). Tak tylko mówię. 😉
wątek zamknięty
keirashara : Mi się w ogóle nie wyświetlają te zdjęcia co wrzucam 🙂 Więc w sumie nie wiem która derka jest ostatnia, ale napewno jest darkred i dwie padokowe kraciaste, jedna navy-burgundy a ta czwarta jest chyba z kolekcji zima 2014, ale w sumie nie wiem 🙂

sumire :Ooo, to może tak spróbuję 🙂 bo tyły mi ładnie się zawijają, ale przody takie bulwy właśnie 🙂😉)

A jeszcze mamy smaragdgreen polar i dark nougat🙂
wątek zamknięty
Lalka - taka cudna kratka granatowo-beżowa to jest, prześliczna! 🙂 Na kasztana wybitnie ładnie pasuje, kocham takie poączenie kolorów, tylko nie wiem, czy na moim smoku by dobrze leżało, bo raz wtopiłam już czaprakiem  🙄
W zielonym i brązie też mu do pyska 🙂 W ogóle śliczny ten Twój rudzielec.
wątek zamknięty
budyń ale szał🙂! ja chciałam w zeszłym roku ten komplet kupić ,ale w kolorze oberżyny do jasno gniadego, zrezygnowałam na rzecz deryyy😉 Ten Twój to ten fiolet jaśniejszy/vel. szary ?😉
wątek zamknięty
Comandore, po prostu szary 🙂
wątek zamknięty
budyń W szarym wygląda jak książe🙂 za to w oberżynie byłoby mu "po królewsku " 😀
wątek zamknięty
a ja tryskam dzisiaj szczęściem! Tak bardzo mnie bolało że nie wyszły Big Square Petrol.. a jednak okazało się że wyszły ale tylko na Niemcy 😵



Widział je ktoś w Polsce?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.