Kącik Rekreanta cz. IX (2016)

deborah   koń by się uśmiał...
08 lutego 2016 08:21
Moon, ja też dopiero na zdjęciach widzę, że CB wreszcie zaczął nabierać masy. Strasznie mi schudł w grudniu nie wiadomo dlaczego....  a Lul zadek fajnie przypakował i szyjkę. pokaż jakieś starsze foto!

brzezinka za chwile sama ją znajdzie i będzie łobuzowała jak mój 😉

wątek zamknięty
Deborah ojaaaaaaaaaaaaa  💘 alez wygladacie, poezja! jechalas wkkw jakies?🙂 bo zdjecia z crossu widzialam 🙂

Jest jeden plus z tego mojego popieprzonego czasu ostatnio - wiecej jezdze 😉 kon ruszany 4 razy w tygodniu to juz chyba niezle co?🙂 od przyszlego tygodnia wraca trenerka, wiec mam nadzieje, ze wyprujemy do przodu  😅

A tymczasem pozdrowienia od cukierka  😁

wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
08 lutego 2016 08:26
faith, przesłodki ten komplet 🙂  ale brzucha zaczyna Wam ubywać !

skoki jechałam i po zawodach kłodę kicnęłam 😉 Koń odżył na powietrzu. Hala go chyba przytłacza
wątek zamknięty
faith Świetny zestaw pasuje idealnie.

wątek zamknięty
Moon deborah ale top maszyny  😜 aż miło popatrzeć
brzezinka jak zwykle elegancko i z klasą. A co to za wersja skokowa w petrolu? Czyżbyś się poodrywała trochę od ziemi?
sumire Trzymamy kciuki i kopytka
xxmalinaxx Za was też trzymamy. Dużo zdrówka dla Rudej oraz siły i cierpliwości dla Ciebie  :kwiatek:
faith ale jej pasuje taki róż 🙂

A nam w sobotę minęło 3 miesiące odkąd się użeramy z raną na nodze. Dwie już właściwie się zagoiły, a trzecia też już była na finiszu, ale moment bez opatrunku i flegmona. Więc dalej się zawijamy, tylko teraz technika inna.
A w najbliższą sobotę się przeprowadzamy znowu. Trzecia stajnia w ciągu 5 miesięcy. To mój rekord, bo przez ostatnie 6 lat stałam w dwóch. Aż się odechciewa mieć konia, taki problem z warunkami u nas. Jeszcze bardziej wkurzające niż te ciągłe zmiany opatrunków.

A poza tym to dzieciak mi rośnie i pięknieje. Coraz mniej wygląda jak śledź, a bliżej mu do konia. Oczywiście raz jest bardziej proporcjonalny, a raz znowu zad idzie w górę, ale robi się z niego konisko. Pomimo ciągłych atrakcji nadal patrzę na niego tak  😍  😜 💘 Zauroczona na maksa 🙂



wątek zamknięty
Deborah CB obłędnie jak zawsze  😍
Faith uroczo w tym różu 😀

My zaliczyłyśmy w weekend wielki come back 😍
Brakowało mi jej. 2,5 miesiąca stała z czego parę tygodni w boksie, a koń anioł. Liczyłam na jakieś podbrykiwania i mnie troszkę zawiodła  😁

[img]https://z-1-scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12642760_946034525432780_33039536309223284_n.jpg?oh=e383186d14e4043baab0d0087a3bd8d3&oe=572B0CAD[/img]
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2016 09:05
Deb jak ja kocham patrzec na Twojego konia 😍
Sivens Cioci Skibuś 💘
Atea ale bym sobie pojechała w taki terenik

A ja dalej zakochuje sie w Buniu 😍 niesforny to zwierz ale daje mi tylke rafodosci mimo ze jezdzic jeszcze nie jezdzimy!
Wczoraj u Nas wiosna pełną parą, 16 stopni słoneczko grzeje, poszliśmy na spacerek,
Potem popracowalismy troszke na lonzy, bo wczoraj zeby troche odmożdzyć od biegania w kółko poskakał w korytarzu.
Najgorsze że łajza nie lubi tego kropienia oczu i naprawde trzeba sie nameczyc zeby jakos te lekarstwa zaaplikowac


Pozdrawiamy ze slonecznego Wrocławia!
wątek zamknięty
Kasija, piękna ta Twoja kobyłka się zrobiła :O To już nie ten szczypior, którego pamiętam.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
08 lutego 2016 12:29
deborah, piękny koń i kawał mięska. Udał Ci się ten zwierzak.
faith, zima bez hali musiała być dla Was trudna. Ale już wiosna, Siwa wygląda uroczo!
Sivens, też przerabiałam problemy z raną na nodze, ale to mija - naprawdę 🙂 Trzymam kciuki!
baffinka, super! A Ty nie żałuj, bryki jeszcze przyjdą 🙂
Zairka, super, żę z okiem lepiej, mój koń podczas L4 jest najukochańszy i najmilszy zawsze.

A po przygodach z siodłem, zębami i nogą wracamy do gry 🙂








wątek zamknięty
Averis, Karson się wytarł od dery w sehduszko 💘


Ja za to melduję, że Duch chodzi jak zły 😍 Nie chce mi się z niego zsiadać. Szkoda, że nie mam żadnych zdjęć, bo bym się pochwaliła moją furą 😍
wątek zamknięty
Averis Karson chyba szwungu nabral co?  💘 wiosenke poczul?😀
Amnestria wez, bo zzieleniejemy z zazdrosci znowu  😁
wątek zamknięty
Ależ my solo teraz rzeźbimy, ostatnie konsultacje miałam z miesiąc temu, teraz może w ten weekend uda się znów by P.Zotova nas pomęczyła 🙂
Ale zwyczajnie koń chodzi super, nie wiem co i jak i kiedy się stało. Usiadłam czy co? 😁 Ale trzaskam na nim co chcę i kusi mnie by wziąć go na jakieś zawody 😡
wątek zamknięty
No to bierz, raz sie zyje! 😉
Ja sie zastanawiam miedzy l4 a L5 szalonym, a zobacz jakie z nas boczki  😂
wątek zamknięty
Muszę poszukać jakichś towarzyskich, bo przyznaję nie wiedziałam, że zanim rozpocznie się przygodę z zawodami regionalnymi trzeba wyłożyć z tysiaka lekką ręką na te wszystkie rejestracje itp. No to na to mnie nie stać
wątek zamknięty
Towarzyskie sa fajne, nie ma takiej spiny o ile sie nie trafi na felerne srodowisko 😉
wątek zamknięty
amnestria, w Aro towarzyskie są co chwilę (obok regionalek). Wpadaj, bo tak piszesz o Duchu, że chciałoby się go w końcu poznać na żywo. 😍
Tak to zimą z ZT-A koło Wawy chyba trochę cienko... Gorzej z tym brakiem spiny, o którym pisze faith. Ale z drugiej strony czasem ludzie jadą P-ki na tak sztywnych koniach, że jak koń przygotowany, to się nie ma czym stresować. 😂
wątek zamknięty
Wiem, wiem - teraz nie mogę, bo co weekend mam szkolenia pracowe, ale myślę o marcu/kwietniu. Mam tylko stresa, że się w szrankach nie zmieścimy, że Duch będzie niesubordynowany (bo w nowych miejscach średnio się zachowuje) itp. Ale z drugiej strony: kiedyś trzeba zacząć. A moim wielkim marzeniem jest wystartować na własnym koniu. Check-lista sama się nie odhaczy. Więc jak pojadę na 30% to proszę się nie śmiać 😵 😂
wątek zamknięty
Łeee, na 30% to ciężko będzie, nie wiem, co byście musieli zrobić, żeby dostać tak mało. 😉
wątek zamknięty
Muszę poszukać jakichś towarzyskich, bo przyznaję nie wiedziałam, że zanim rozpocznie się przygodę z zawodami regionalnymi trzeba wyłożyć z tysiaka lekką ręką na te wszystkie rejestracje itp. No to na to mnie nie stać


Amnestia nie jest tak źle. W WMZJ-cie wychodzi 280 zł (rejestracja zawodnika niezrzeszonego i licencja na rok + rejestracja i licencja konia na rok). Do tego dochodzi koszt badania lekarskiego i NNW.
wątek zamknięty
nagana, to ja w takim razie nic nie rozumiem :kwiatek: czy zechciałabyś mi to łopatologicznie wyjaśnić na pw? wstyd mi w innych wątkach pytać 😡
wątek zamknięty
amnestria, licencja ogólnopolska roczna dla zrzeszonego seniora/mj 130zł + licencja dla konia 120zł. Razem 250zł, plus ubezpieczenie i badania lekarskie. Zamkniesz się łącznie w 400zł 🙂
wątek zamknięty
amnestria, licencja ogólnopolska roczna dla zrzeszonego seniora/mj 130zł + licencja dla konia 120zł. Razem 250zł, plus ubezpieczenie i badania lekarskie. Zamkniesz się łącznie w 400zł 🙂

Plus drugie tyle za rejestrację  konia i jeźdźca. Plus opłata członkowska  w klubie .
wątek zamknięty
faith weź potrzymaj za mnie kciuki jutro rano, to szybciej wpadnę na foty, może w sumie na trening bym wpadła 👀
deborah cudo 😍
Averis kawał koniska do schrupania 😜 🙂
wątek zamknięty
Faith
Ale fajna Laleczka. Az bym sobie na nia wsiadal XD 🙂😉
wątek zamknięty
Moon A ja myślałam, że grupy były podzielone od najniższego poziomu do najwyższego  😎
Mówisz, że moja wygląda na młodego ? pytanie czy tak bezplciowo czy ogierzascie  😂
Deb Rzeźbimy rzeźbimy 😉 pomalutku coraz dłuższe lonże, drążki i nieduże skoki docelowo.
Clever to jednak najlepiej wygląda pod siodłem 😉 najladniej mu heheh
Dzionka no trochę mi urosła 😉 zaraz 3 lata skończy, chwilę temu wzrostem matce dorownala 😀 czas szybko straaaasznie leci!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 lutego 2016 19:08
Kasija, też tak myślałam na początku, tzn że przez ten weekend się nie wyśpię i będę musiała o 8 być na koniu, a tu psikus :P
Ofc, że ogierzaste, to karczycho!  😜
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
08 lutego 2016 19:31
baffinka, kontuzję miała? nawet po przerwie wygląda dobrze 🙂
Zairka, 16 stopni? ! szok ja się cieszyłam z 8 😉
Averis, ale ma serduszko fajne wytarte na łopatce 🙂

flygirl,  :kwiatek:

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2016 20:41
Deb u nas dokladnie teraz na termometrach jest ponad 10 stopni 🏇
Wiosna, wiosna i niech tak zostanie 😍
wątek zamknięty
Nooo wiosna taka, że mnie dziś Młody tak przetargał na lonży, jak już dawno... Tzn. na swoje szczęście pociągnął mnie tylko raz, ale brykał i takie turbo załączał, jakbym go miesiąc z boksu nie wypuszczała. 🤔wirek: Nie żeby wcześniej cały dzień był na padoku (gdzie też wcale nie stał). Do tego wiało dziś tak, że ciężko było drzwi do stajni otwierać, żeby przy tym nie zginąć, więc miał dodatkowy pretekst do latania. 😉 Niestety w związku z tym za bardzo nie popracował, zrezygnowałam z wypięcia, żeby się czasem nie zabił (bo na początku lonży był grzeczny, dopiero jak go wypięłam i drugi koń zaczął galopować, to ten zwariował i zaczął walić z czterech na tym wypięciu...).
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 lutego 2016 06:42
Precelek, matko chce ta derkę 😍 siwy wyglądał by przesłodko-zajebiście w takiej 😍
tulipan, mega zazdroszę takiego pingwinowania. Kiedyś strasznie chciałam się w tym temacie zagłębić, ale jak tylko wsiadałam w ujeżdżeniówkę już klęłam 😁 a Szymon fryzjer kozacki, zapisuję się 😎
ekuss, jakie widooooooki 😍
tuch, Karson widzę zmienił maść na zimę 😁
xxmalinaxx, bardzo Ci współczuję, trzymaj się tam i kciuki za kobyłę są! 🙂
amnestria, w końcu mi się może uda do Ciebie wpaść pofocić, ale nie wiem kiedy 😂
Moon, aaaaależ zazdroszczę tego wyjazdu 😍
Zairka, oglądałam tego Twojego w ogłoszeniach jeszcze nie tak dawno i próbowałam poskładać wszystko żeby go kupić, bo się zakochałam 😍
Atea, zarąbisty filmik 😁 szkoda, że nie mam kamerki to bym kiedyś swój nagrała, ale to akurat musiałabym ocenzurować pewnie 😁
lusia722, a jak zdrówko Księcia?
brzezinka, jak dziwnie widzieć Cię w skokówce 😁 a Rudego więcej chyba?
Kasija, jaka piękna ta Twoja kobyłka 😍
deborah, ożesz w mordę, jakie przekozackie foty 😍
faith, strasznie fajnie na siwych wygląda taki komplecik 🙂
baffinka, Twoja kobyła nawet nie wygląda jakby stała tyle czasu 🙂 juz zamierzasz regularnie śmigać? 🙂
Averis, Karson jest świetny! Taka Sport kulka, ale mega mi się podoba! 😍


Trochę musiałam nadrobić co się działo, niestety sesja mnie pochłonęła i praca, ale już wracam do żywych na szczęście. Plan był jechać w niedzielę na zawody, ale z kasa się nie wyrobiłam i... no własnie i, Hello kulawy 🤔 więc prosimy o kciuki dzisiaj, żeby okazała się jakaś głupota, bo już mnie ciarki przechodzą na samą myśl, że coś go boli. W międzyczasie trochę śmigaliśmy, zaliczyliśmy już pierwszy teren i był taaaaaki kochany i taki super grzeczny, że aż się chce się jeździć 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.