Końska rewia mody cz. VIII (2014)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 września 2014 15:12
Cookie,  tez proponuje Caballa 🙂
Granatowy, z koniakową lamówką (sznurek granat,złoty,brąz,miedź)
Albo brazowy z koniakowem, nugatem czy innym ładnym odcieniem brązu czy beżem ( i sznurki dopasować kolorem 😉 )
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny! 🙂 Jak już coś się stworzy to będę pokazywać  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2014 19:38
Cookie, krysiexy są ok jeśli ci się nie spieszy 😉 W innym wypadku Caball albo Jarpol.

Precelek, Rudzik, nie mówię, że to papierowe szmatki, tylko że trzeba na nie uważać - jak już coś za taką kasę kupuję, to wolałabym mieć pewność, że mogę to spokojnie ciorać i nie martwić się w ilu stopniach wypiorę 🙂
wątek zamknięty
Precelek, elegancko!

wrzucam gniadego w lightblue 🙂
wątek zamknięty
szmatoholiczki, podpowiecie co to za model eurostara? zdjęcie słabe, jest granatowy z białą i błękitną materiałową bizą, ma haft euro star, od spodu biała siateczka, pikowany jest w poziomy wzorek. nigdzie nie mogę znaleźć co to, na górze ma napis first class niestety nigdzie mi  nic pod tym hasłem nie wyskakuje :kwiatek:

[img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10599459_834996119871761_5277419633785573936_n.jpg?oh=01dfc046ef2699b82307a571e017ea92&oe=545EE7C6[/img]
wątek zamknięty
A ja z okazji porządków zrobiłam zdjęcia szmatek 🙂 
Pierwsze zdjęcie to moja ulubiona kolekcja chocochip/pink + jakieś niciaki 🙂 - brakuje polopadu nie do zdobycia chocochip/pink 🙁
a drugie to reszta moich eskadronowych 🙂
na trzecim znów platinum + półderka BR + derka SCAPA - obie derki mają srebrną lamówkę i wstawki,  całkiem fajnie  wyglądają z platinum 🙂
Idę dalej sprzątać i zrobić zdjęcia szmatek, które jeszcze zostały  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 września 2014 12:33
Bacik, łał, niezła kolekcja! Róże wyglądają imponująco 🙂

wątek zamknięty
Bacik ale masz strzemion 😀
śliczna kolekcja naprawdę pozazdrościć 😀
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
04 września 2014 14:16
Bacik, ale i tak kask wymiata
wątek zamknięty
Bacik90 róże, kask i derka niebieska ... i wszystko w ogóle piękne! Chyba jestem w niebie 😍
wątek zamknięty
Bacik90  Matko jedyna!! ale kolekcja! jestem pod wrażeniem!
wątek zamknięty
escada, to czaprak Loop, z tej samej kolekcji, co ten: klik
wątek zamknięty
Bacik90 masz za dużo niciakowych derek - musisz się podzielić 😀 Piękna kolekcja!
wątek zamknięty
Anai dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziękuje dziewczyny  :kwiatek:  brakuje fotografa w stajni ( uroki własnej stajni i samotności )  ale na następny raz pojawię się już ze zdjęciami na modelkach 🙂
no i ciąg dalszy porządków..
Zdjęcia kiepskiej jakości więc kolory nie są za ładnie oddane - nie chciało mi się wynosić wszystkiego na dwór, chociaż tam by ładniej to wyglądało 🙂
1. euro-star & anky
2. hv polo
3. schockemohle fouganza jarpol hkm tattini veredus..
Już mi się nie chciało wyciągać owijek nauszników i wszystkich dodatków do czapraków.. 🙂
ale za to porządek w szafie zrobiony - i tak wszystko się nie zmieściło.. 🙂
przepraszam za ilość zdjęć  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 września 2014 16:15
Bacik90 szalona  😉 ladna kolekcja
wątek zamknięty
Bacik90 szalona Ty !  😜 kobyłki mają z Tobą ( i tą szafą) się za ładnie 😀

A my w niedziele na zawodach prezentowaliśmy się tak - Brillant choco z choco/petrol
wątek zamknięty
Bacik90 a mi każdy mówi, że ja mam dużo 😂 kolekcja przepiękna 💘
azazu93 ehhh przepiękny ten brillant 😀
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
04 września 2014 19:58
Bacik pozbyłam się wyrzutów sumienia, że za dużo na konie wydaję, dziękuję Ci. No i jeszcze masz specjalna szafę na szmatki  łooo matko
wątek zamknięty
Dzięki  :kwiatek:  i tak nie jestem " najgorsza " na tym forum - są gorsze  😀iabeł:  ja mam generalnie strzemionoholizm i ogłowioholizm 🙂 no i lubię jak się błyszczy 🙂
A co do szafy i ciuchów - to moje konie mają zdecydowanie więcej szmatek niż ja 🙂 
I pochwalę się -  już dużo czapraków sprzedałam  😅  niciaki, i eskadrony - jestem z siebie dumna, bo do tej pory ciężko mi było rozstać się z każdym... 🙂
wątek zamknięty
Bacik90, szafa i pakiet veredusów- szał 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 września 2014 08:29
Bacik, łał, chciałabym mieć taką uporządkowaną szafę 💘 Kaski ozdabiałaś sama, czy kupowałaś już "blingowe"? 🙂

azazu, bardzo ładnie wam w tych kolorach 🙂

Ja może wreszcie się dzisiaj załapię na jakieś kolejne szmatkofotki 🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 08:48
Dziewczyny ma któraś z was czapraki Caballa w kolorze: burgung, oberżyna, purpura, śliwka i wiśnia ? Mogłabym prosić o zdjęcia? :kwiatek: bo nie mogę się zdecydować na kolor, a chciałabym zobaczyć jak na żywo wyglądają.
wątek zamknięty
Mam burgunda, ale to jest tak ciężki kolor do uchwycenia na zdjęciu, że naprawdę trzeba na żywo oglądać, bo na każdej focie inny odcień. Wzornik na stronie caballa lepiej oddaje kolor, mi jakiś pomidor wyszedł :P
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 10:36
Burgund bardzo mi się podoba 🙂

Intensywnie myślę, który by z nich na kasztanie ładnie wyglądał (ma już turkus, haber i żółty), więc teraz bym coś inngo chciała.
wątek zamknięty
JARA, na kasztanie najpiękniej wygląda klasyka - czyli biały i czarny 😉
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 września 2014 10:59
budyń , jest szał  😜

JARA, ja mam na ciemnym kasztanie zdjęcie burgunda KLIk Dla mnie to taki buraczek  🙂
wątek zamknięty
[...] ja mam generalnie strzemionoholizm  [...]


To widać.... wierz mi  😉 Strzemion można Ci pozazdrościć! Zresztą ochraniaczy też. Pokaż jeszcze swoją kolekcję ogłowi, bo skoro lubisz jak się świeci to mamy podobne gusta.
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 11:25
epk, taaaa biały czaprak do jeżdżenia po krzakach 😁
safie, no pod taki biskupi, purpurę wpada...
wątek zamknięty
JARA, a jakiś granat? Ja na kasztana bym celowała w to, oberżynę lub purpurę.
safie, mimo całej mojej miłości do wzorków (był czas, że nie miałam ani jednego gładkiego czapraka :lol🙂, to bardzo lubię ten pad. Tylko niech mi koń ściemnieje 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.