Końska Rewia Mody XI 2017

Pati2012, - Pasuje mu ten fiolecik 🙂 Mustangi to chyba najlepsze szmaty do tyrania na treningi 😀

My będziemy nudzić i pokazujemy się znowu, też cs 2017, tym razem w offwhite:

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 czerwca 2017 00:34
Shitake mówicie...muszę to przemyśleć  😁
Tymczasem mój numer 1, uwielbiam ten pad.
wątek zamknięty
lusia722, no właśnie jak napisałaś, że nic Ci do niego nie pasuje, to się zdziwiłam, bo pamiętałam jak pokazywałaś tą ankę na nim. Jest pięknie 😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 czerwca 2017 08:47
Ankę uwielbiam, ale to mój czaprak nie kucyka 😁
wątek zamknięty
lusia a granaty?
wątek zamknięty
Poszukuję słuchajcie granatów ze złotem ? Granat głęboki ciemny koniecznie. Przychodzi wam coś do głowy z rzeczy dostępnych, a nie na zamówienie ?
wątek zamknięty
Klami, lemieux suede. Ale w PL akurat tego koloru nie ma,  musieliby Ci ściągnąć  (tophorse,  justriding).
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 czerwca 2017 10:00
Equiline Octagon "Jewell" Flash Collection był granatowy ze złotym, ale nie wiem czy jeszcze gdzieś dostępny.
Zobacz też Horze Holbrook był chyba z granatem także, Eskadron Cotton Classic jest w wersji ze złotym sznureczkiem, Clover ma te czaprak granat ze złotem.
I Fera lamina chyba, ale to nie taki ciemny granat.
wątek zamknięty
Klami, - scapa? Tu jest - klik I schockemohle pacific z 2014, ale to już chyba średnio dostępne.
wątek zamknięty
Klami, Equestrian Stockholm Royal Classic, jak napiszesz do sklepu Końskie Zaloty na facebooku to być może będą mieli na stanie, a czapraki są boskie  😍
wątek zamknięty
anai, lusia722, keirashara, leleiria, dzięki za podpowiedzi, zaczynam poszukiwania tychże.
wątek zamknięty
Klami, Fera Lamina 😍 u mnie w galerii więcej zdjęć znajdziesz 😉

wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 czerwca 2017 07:28
cisza tutaj. Ciepło to wszyscy w stajni.
Wrzucam Bimi w zeszłorocznym anthra pink. Moim ulubionym kolorze na nią.
wątek zamknięty
Lusia - jakie masz siodło i jaki rozmoar?
Pięknie leży ta Anky. Zmniejszana na kuca czy cos?
wątek zamknięty
Wrzucam ANKY Blue Marlin na karej 🙂
wątek zamknięty
karusioowa    petarda!  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Piorun w jakimś wydaniu Eskadrona ale szczerze mówiąc- słaba bawełna, lamówka się marszczy, dziwnie się układa- generalnie za te pieniądze to śmiech a ten czaprak był może 2 razy prany 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 czerwca 2017 13:36
jaga2015dziękuję,  nie to jest wersja wszechstronna ATC - Vs po prostu.
wątek zamknięty
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
14 czerwca 2017 18:50
Pomocy!  🤔

Ma ktoś zdjecie tego czapraka : https://www.czterypodkowy.pl/pl/p/Czaprak-HKM-Cassandra-FULLVS-mleczny-niebieski/1554  na koniu? Preferowany model to kasztan 🤣
Ktos? Coś? Ewentualnie innej firmy ale tez odcienie pod mięte na rudym 🙂
wątek zamknięty
Imladriss, w szmatoholikach jest mint Eskadrona, co prawda nie na kasztanie, ale też rudością zalatuje 😉
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/139/2903#i
wątek zamknięty
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
14 czerwca 2017 19:30
Dzieki bardzo, bo mnie na ten nowy odcien Anky  piscina kusi ale boje sie ze zbyt oczoyebny.  😁
wątek zamknięty
Kucyk w brilliancie z mocca/ice z 2007 roku. 😍

wątek zamknięty
flygirl ale mu pasuje  😍
wątek zamknięty
flygirl, - super 😀 Świetnie wygląda, idealnie mu pasuje 🙂
Burza, - big squary to imo niewypał. Są ładne, ale do 1 prania. Szkoda, bo Piorkowi ślicznie w nim 🙂
Rudzik, - nie spodziewałabym się, że ten komplet na Twoim koniu będzie tak ładnie wyglądał 😀
wątek zamknięty
flygirl, pięknie.
Burza, bardzo fajna stypa 😉 A co do jakości, aż się boję prać moje eskadronowe mango..
Nirv, widziałam na żywo ten czaprak, faktycznie cudny!

Niestety nie dorobiłam się jeszcze porządnych zdjęć, ale mam jakieś dwa:
Mango:


Granatowy es:


W mango jestem zakochana 🙂
wątek zamknięty
anai, o jaaaaa, w mango mega 😍 pięknego masz tego zwierza!!! Wyglądasz na nim jak pchełka, wielgachny! 😉)
wątek zamknięty
anai, nooo wiesz, podszewka fajna, ale z wierzchu taka przaśna bawełna, że aż strach.. zbyt mnie rozpuściły alcantra i spółka.
wątek zamknięty
Burza, to ten mój mango ma taki fajny materiał, śliski z wierzchu. Może nie będzie tak tragicznie.
harja, taki pająk wielki  😉 mam ładniejsze mango:


wątek zamknięty
Anai fajnie! tylko chyba w cottona bym uderzyla, mniej odwrac uwage to pikowanie 🙂 ale kolor mu mega pasuje 🙂😉)

Ja tez zreszta uderzylam w zolcie, poki co fota tylko pogladowa 🙂😉)

wątek zamknięty
Bardzo podglądowe zdjęcie Darkred'a i Justblue  😉




Za kilka dni postaram się zrobić w całości  🙄 ... sporo mi się nowych rzeczy nazbierało
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.