Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

To nie ogłoszenie, może raczej obwieszczenie, ale gdzies to chciałam umieścic, bo pewnie nie każdy widział. Link do strony na FB.
http://tiny.pl/gg7pt

Brawo dla tych Kobiet i Strażaków  :kwiatek:

edit. dopisek
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 listopada 2015 11:22
Czy tylko dla mnie nieestetycznie wyglądają zdjęcia, bądź co bądź "katalogowe", owijek HKM? Zupełnie nie zachęcające do kupna. I tak siedzę i zastanawiam się co kimś kierowało, że daje takie foty jako pokazanie własnego produktu, i czy to może tylko moja fanaberia i to mi się pomieszało że się czepiam 😵
[img]http://cdn.shopify.com/s/files/1/0248/6167/products/HKM_Cavallino_Marino_Arctic_Polar_Fleece_Bandages_in_White.jpg?v=1441355432[/img]
Misskiedis, - nie czapiasz się, mnie też to boli 😉 Albo stare siodła, konie źle osiodłane, czy niezbyt urodziwe konie w katalogach - serio, jest tyle ładnych zwierzaków, a czasami takie szkapinki fotografują... nie ogarniam tego.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 listopada 2015 12:11
To już nawet niektórzy ludzie w ogłoszeniach o sprzedaży używanych rzeczy lepiej je fotografują niż producenci 🤔 Już wolałabym zdjęcie zwiniętych owijek niż tak zawiniętych na koniu :/
To nie ogłoszenie, może raczej obwieszczenie, ale gdzies to chciałam umieścic, bo pewnie nie każdy widział. Link do strony na FB.
http://tiny.pl/gg7pt

Brawo dla tych Kobiet i Strażaków  :kwiatek:

edit. dopisek


hym. jakieś takie bardzo czyste jak na po akcji "bieganie z drabinami po lesie, trzymanie koni zeby sie nie zanurzyły i wyciągania z bagna... "
troche zwykle się inaczej wygląda po takich. jesli się czynnie uczestniczy oczywiście...



co do tych katalogów tez mnie to dziwi... przecież reklama dźwignią handlu... żeby chcieć przedmiot zbytku musi się on prezentować zeby nas zachwycić...
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
13 listopada 2015 12:58
No reklama owijek HKM nie szaleje, jakoś takoś hm.... lipnie to wyszło, w ogóle nie profesjonalnie.
To są owijki HKM? Wyglądają jak DIY i to kiepskie... 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 listopada 2015 18:53
Już nawet pal licho, że krzywo założone, raz gęsto raz rzadko zawinięte, ale na takim zdjęciu wyglądają po prostu bardzo tandetnie więc średnia reklama 🙄
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
13 listopada 2015 19:45
Już nawet pal licho, że krzywo założone, raz gęsto raz rzadko zawinięte, ale na takim zdjęciu wyglądają po prostu bardzo tandetnie więc średnia reklama 🙄


Eee no wiesz, raz wielki pan trener, przyjechał poprowadzić dziewczynie trening skokowy, ona na niego ubrała owijki, a pan trener stwierdził że zle założyła i poprawił.. Efekt, w niektórych miejscach za grubo, rzep na samym dole, a sama owijka nie siedziała w odpowiednim miejscu... więc? Idąc tą drogą, reklama może być byle jaka.  😁
Pochodzenie tego konia (?)

http://olx.pl/oferta/klacz-2-lata-sp-CID103-IDcETWt.html#36bec8e4f8
edzia69   Kolorowe jest piękne!
15 listopada 2015 18:57
Do ogiera za daleko było to pokryli ojcem.Wyszło co wyszło, czyli nic.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/31504?
Fajny konik ale sposób w jaki jest pokazany na filmie raczej go dyskwalifikuje.
To niby ma być trzeci raz pod siodłem a jeździec już mu łeb urywa, to co jest póżniej?
Gillian   four letter word
16 listopada 2015 09:11
O mateńko, AŁA!  🤔
edzia69   Kolorowe jest piękne!
16 listopada 2015 12:14
Strasznie kiepski ten ogier arabski musi byę skoro takie paszkwile się po nim masowo rodzą. Ani urody, ani budowy. Tam nawet tarant z matki z tej dobrej sportowej linii tarantów a po tym arabie wyszedł koszmarek. Wyciąć i tyle.
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
16 listopada 2015 12:43
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/31504?
Fajny konik ale sposób w jaki jest pokazany na filmie raczej go dyskwalifikuje.
To niby ma być trzeci raz pod siodłem a jeździec już mu łeb urywa, to co jest póżniej?



Powiem wam, ze co do zajeżdżania koni, nie mam dużego doświadczenia, ale sposób jazdy tego konia razi mnie w oczy. I czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy osoba która jezdzi, ma ciut przydługawe strzemiona? 👀
edzia69 aż z ciekawości poszukałam, ten arabski ogier ma całkiem przyjemny papier użytkowy, znalazłam jakieś zdjęcie ze Służewca, wygląda normalnie, nie straszy 😉
Może klacze-matki tych koni z ogłoszenia jakieś kiepskie albo wyjątkowo pechowe połączenie genów za każdym razem...  ❓
Inna sprawa, że zdjęcia w ogłoszeniach też wyjątkowo kiepskie.
Ewentualnie taki mocny inbred w tym przypadku to był zły pomysł.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
16 listopada 2015 12:48
Murat Gazon no papier widziałam, faktycznie fajny, ale chyba lepiej, żeby jednak był wałachem, w końcu arab ma uszlachetniać konie, a nie paprać dokumentnie. Miałam kiedyś kuckę, tez była córka pokryta ojcem, kucka była brzydka jak noc, a le z dobrym kucem walijskim urodziła przepięknego źrebaka, widziałam też drugiego źrebaka od jeszcze brzydszej klaczy, łeb miała jak muł, nie jak koń a źrebica od niej cały ojciec. Arab, nie arab, geny słabe i tyle.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 listopada 2015 12:50
Chryzantema, mnie to wygląda na pokazywanie na siłę, że koń do ujeżdżenia. A jak koń do ujeżdżenia, to i strzemiona ujeżdżeniowe  😁 A, że Pan ma problemy z równowagą to już insza inszość  😎 Koń ogolony, strzemiona długie, głowa bez kasku- znaczy się jest PRO, + 10 do lansu  😎
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
16 listopada 2015 12:53
Mozii, a na głowę nie patrzyłam, w ogóle nie dotrwałam do końca filmu, jak zaczął się galop to wyłączyłam. Wygląda to dość pokracznie i śmieszne, ale konia szkoda.
edzia69 szczerze mówiąc to ja bym chciała zobaczyć zdjęcia tych dwulatek w normalnym stanie - z mięśniami, bez mamuciego futra i brzucha do ziemi, no i z normalnej perspektywy, a nie z przyklęku albo ze zwisu nad koniem  😉 Bo jeszcze by się mogło okazać, że wyglądają całkiem normalnie. No ale to akademicka dyskusja, bo nie ma takiej możliwości.
Natomiast co do wycięcia ogiera to jestem za, zbyt wiele ich niepotrzebnie jest ogierami, a im to też w niczym w życiu nie pomaga.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 listopada 2015 12:54
Powiem tak- ja nawet nie doszłam do galopu  😁
Dajcie szanse tym dwulatkom, moze u nich tak wyglada etap przejsciowy z brzydkiego kaczątka 😉
po drugie, jest takie powiedzonko, "jestes tym, co jesz..." Podejrzewam, ze te konie sa 24h ma dworze, 365 dni w roku na tym "pastwisku", moze nie odrobaczane i wyglądają jak straszydełka. Wielkie brzuszki, straszne kłaki... Albo żywienie, albo sroga zima będzie 😉 Tu chyba geny za duzo nie pomogą.
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
16 listopada 2015 12:57
Mozii, nie dziwi mnie to.  😜
edzia69   Kolorowe jest piękne!
16 listopada 2015 12:59
To macie tu dorosłego taranta.
Nogi ma rewelacyjne  🤣
Gillian   four letter word
16 listopada 2015 13:04
Chryzantema, mnie to wygląda na pokazywanie na siłę, że koń do ujeżdżenia. A jak koń do ujeżdżenia, to i strzemiona ujeżdżeniowe  😁 A, że Pan ma problemy z równowagą to już insza inszość  😎 Koń ogolony, strzemiona długie, głowa bez kasku- znaczy się jest PRO, + 10 do lansu  😎


no i jak ujeżdżeniowy to musi być ustawiony w pozycji do gryzienia klaty 🙂
edzia69 ale to zdjęcie wciąż jest z takiej perspektywy, że nie ma szansy na obiektywną ocenę. Poza tym który koń wygląda dobrze w jesienno-zimowym futrze?
edzia69   Kolorowe jest piękne!
16 listopada 2015 13:09
Czyli jednak miałam rację, w ładnej skórce każdy koń się sprzeda.
Chryzantema, mnie to wygląda na pokazywanie na siłę, że koń do ujeżdżenia. A jak koń do ujeżdżenia, to i strzemiona ujeżdżeniowe  😁 A, że Pan ma problemy z równowagą to już insza inszość  😎 Koń ogolony, strzemiona długie, głowa bez kasku- znaczy się jest PRO, + 10 do lansu  😎


Jestem ciekawa kto siądzie na zajeżdżonego konia w normalnych strzemionach ? Ja sama zawsze wydłużam, jest bezpiecznie !. Brak równowagi, gdzie ? bo ja nie widzę . Widzę jak koń wyrywa wodze i wtedy jest zaburzenie równowagi na górze .

Wodzę są oddane normalnie, to koń sam wyrywa. Nawet łydki nie ma dodawanej, wiec znając z autopsji koń zasuwa a wodza go blokuje i uczy tempa  . Tempo bardzo dobre, koń ma iść ! A to, że chowa głowę to niech chowa, za jakiś czas bedzie ok. 
Na moje oko koń bardzo dobry, na pewno do dużego sportu .

A tak na marginesie, można sobie sprawdzić na internecie co pan jeździ .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się